10 Eski Çizgi Romanları Değerlendirme Fikirleri

Pop art tarzdaki bir dekorasyona sahipseniz evinizle uyum sağlayacak birbirinden güzel çizgi roman değerlendirme fikirleriyle hayatınıza renk gelecek!


10 Eski Çizgi Romanları Değerlendirme Fikirleri

         Çizgi roman koleksiyonu yapmak, günümüzde artık çok karşılaşılmayan bir hobi. Koleksiyon yapmayı düşünmüyorsanız, çizgi romanları seviyor ve okuyorsanız; eğer elinizde çoktan okuduğunuz, yıpranmış ve artık kullanılamayan eski çizgi romanlar varsa onları değerlendirerek hem geri dönüşüme katkıda bulunabilir, hem de eviniz için sevdiğiniz çizgi roman kahramanlarının olduğu güzel dekoratif ürünler yapabilirsiniz. Çocuk büyük her yaştan insanın sevebileceği çizgi roman kahramanları; günümüzde çizgi film ve filmlerinin de çekilmesiyle yaygın bir şekilde biliniyor. Çizgi roman kahramanlarını çok seven çocuklarınızı sevindirecek, sevdiğiniz kahramanların görseli olan aksesuarlarla sizi şımartacak ya da Pop art tarzdaki bir dekorasyona sahipseniz evinizle uyum sağlayacak birbirinden güzel çizgi roman değerlendirme fikirleriyle hayatınıza renk gelecek!

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 1

Eski Çizgi Romanlardan Kutu Yapımı

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 2

Hem eskiyen ayakkabılarınızı hem de çizgi romanlarınızı kullanmanızı sağlayacak bu geri dönüşüm fikri için istediğiniz bir ayakkabınıza, birkaç sayfa çizgi romana, bir tekstil tutkalına, fırça ve makasa ihtiyacınız var. Kendi tasarımınızı oluşturarak kestiğiniz çizgi roman parçalarını altına tekstil tutkalı sürerek ayakkabılarınıza yapıştırın. Yapıştırma işlemi bittikten sonra ayakkabının üstüne tamamen bir kat daha tekstil tutkalı sürün ve kurumaya bırakın. Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 3

Çizgi Romanlarla Çerçeve Kaplama

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 4

Eski çerçevelerinize renk katmak amacıyla kestiğiniz çizgi roman parçalarını tutkal yardımıyla çerçevelerin etrafına yapıştırabilirsiniz!

Eski Çizgi Romanlardan Flama Yapımı

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 5

Doğum günü gibi konsepti partilerde kullanabileceğiniz harika bir flama tasarımı elde etmek için; üçgen şeklinde kestiğiniz çizgi roman sayfalarını kalın bir kurdeleye yan yana duracak şekilde dikin. Flamanızı dilediğiniz uzunlukta yapabilirsiniz.

                     Çizgi Romanlarla Telefon Kılıfı Kaplama Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 6

        Telefon kılıflarınızı çizgi roman parçalarıyla kaplayıp üstüne tekstil tutkalı sürerek sağlam olmalarını sağlayabilirsiniz.

Çizgi Romanlardan Tablo Yapımı

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 7

         Maket kartonunun üstüne çizgi roman parçalarını yapıştırıp dilediğiniz kolajı oluşturun. Dilediğiniz çizgi roman nidaları ya da isimleri yazarak kestiğiniz ahşap ya da karton harfleri de renkli bir şekilde boyayarak bu tablonun üstüne yapıştırıp kendi sanat eserinizi oluşturun.

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 8

Eski Mobilyaları Çizgi Romanlarla Yenileme

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 9

                    Eski mobilyalarınızı yenilemek için; çizgi romanları kesip güçlü bir tutkalla mobilyalarınızın etrafına yapıştırabilirsiniz. Üstüne mutlaka vernik sürmeyi ihmal etmeyin ki mobilyanız sağlam olsun.

                      Çizgi Romanlardan Rozet Yapımı

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 10

           Eski rozetlerin, anahtarlıkların ya da takıların üstünü yine tutkal yardımıyla çizgi romanlarınızla kaplayabilirsiniz.

                        Çizgi Romanlarla Duvar Dekoru Yapımı

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 11

            Dilediğiniz mesajı ya da çocuklarınızın adını kestiğiniz mukavvaların üstünü çizgi roman parçalarıyla kaplayarak güzel bir dekoratif ürün elde edebilirsiniz.

     Çizgi Romanlardan Çanta Yapımı

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 12

             Eski bir makyaj çantasının üstüne çizgi roman dikerek harika bir clutch çanta elde edebilirsiniz. Kestiğiniz çizgi roman sayfalarını vernikledikten sonra üçe katlayarak kuruyup yumuşamasını sağlayın. Eski çantanızın üstüne diktiğiniz çizgi roman sayfalarının üstüne mıknatıs monte ederek kapaklı, güzel bir çantaya sahip olabilirsiniz.

Eski Çizgi Romanları Değerlendirme 13

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
70 Sorgu Yapıldı. 0,472 Saniyede Olu