Kapat

16 Adet Örgü Şal Örnekleri

Anasayfa
Şal Modelleri 16 Adet Örgü Şal Örnekleri
16 Adet Şal Modelleri

Örgü ile yapılan el yapımı 16 adet örgü şal örnekleri hepsi birbirinden güzel. Tığ işi şallar, üçgen şallar, dantelli şallar ve daha fazlası!

Şal modelleri kategorisine uzun süredir örnek eklenmediğini fark ettim. Şal modelleri aradığımda birbirinden güzel örnekler ile karşılaştım. Hepsini eklemem imkansız olduğu için arasından seçmiş olduğum 16 adet örgü şal örneğini ekledim. Bir kaç tane dantelli, bir kaç tane tığ işi ile yapılan şallar, bir kaç tane de üçgen şal modelleri ekledim. Bunların arasından benim en çok hoşuma giden modeller üçgen şal örnekleri oldu. Bakalım siz hangi örnekleri beğeneceksiniz.

Daha önce şal örnekleri kategorisinde anlatımlı şallar paylaşmıştık. Bunlar arasında; Tığ İşi Örgü Şal YapılışıDerya Baykal Üçgen Şal Yapılışı yer alıyor. İki modelde çok güzel. Özellikle Derya Baykal şal örneğini çok beğeneceksiniz. Üçgen şal modelinin yapılışı detaylı bir şekilde anlatılmış.

Örgü Şal Örnekleri

En son Örgü Gelin Şal Modelleri paylaşımı yaptık. Gelinliklerin üzerinde çok güzel bir aksesuar olarak kullanılan gelin şalları el işleri ile yapılabilir. Tığ işi ve diğer örgü teknikleri ile gelin şalları yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan gelin şallarını inceledikten sonra hangi modeli yapacağınıza siz karar verin.

Ayrıca iğne oyası ile de şallar yapılmaktadır. İğne Oyası Şal Modelleri sayfasında bir çok iğne oyası şal modelleri paylaşımı yapmıştık. Eğer sizde iğne oyası işinden anlıyorsanız iğne oyaları ile yapılan şalları inceledikten sonra şal yapımına başlayabilirsiniz. Tabi herkesin zevki farklı olduğundan dolayı kimi örgü şal ister kimi ise iğne oyaları ile süslenen şalları kullanmak ister.

Eğer hamarat bir bayansanız örgü şallar yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Şal için ekstra para ödemenize gerek kalmadan kendi zevkinize uygun örgü şalları kendiniz yapın. Hem evde oturmaktan sıkılmazsınız hemde boş vakitlerinizi değerlendirip el işleri yapmış olursunuz. Türkiye’de çok fazla para etmese de yurt dışında 100 TL gibi fiyatlara örgü şallar satılıyor. Bizim ülkemizde el işlerine verilen değer ne yazık ki çok az. El işi deyince değerini bile düşürmeye çalışanlar var.

Yeni eklenen şalları takip etmek için şal modelleri sayfamızı takip ediniz.