Kapat

20 Adet Örgü Banyo Klozet Takımları

Anasayfa
Örgü/Tığ İşi 20 Adet Örgü Banyo Klozet Takımları

Banyonuzda bulunan klozetleri süslemek için örgü banyo klozet takımları yapabilirsiniz. Sitemize eklediğimiz klozet takımlarından ilham alabilirsiniz.

Banyolarımızda farklı bir hava yaratmak ve banyo dekorasyonumuzu yenilemek için şiş ya da tığ ile yapılan hatta el ile örülen paspaslardan yararlanabiliriz. Kullanılan ipe ve örgü tekniğine bağlı olarak, farklı modellerde örgü klozet takımları yapmak ve banyomuza neşe katabilirsiniz. Banyonuzun mimarisine uygun biçimde dilerseniz oval ve yuvarlak ya da dikdörtgen şekillerde birbirinden şık paspaslar örebilirsiniz.
Son zamanlarda özgün bir banyo dekorasyon öğesi olarak banyo halılarının kullanıldığını görmekteyiz. Standart klozet takımlarından farklı olarak tek parça biraz daha büyük el örgüsü bir halı ile mekâna modern ve şık bir hava katabilirsiniz. Yine son yılarda sıkça gördüğümüz gibi çeyiz hazırlıkları içinde el yapımı klozet takımları örülmekte.

Banyolara Neşe Katan Örgü Klozet Takımları

Banyo dekorasyonunuza bahar havası katmak ve banyonuz yeniden canlandırmak için sizde şık bir banyo paspası örebilirsiniz. Hemen her yerde gördüğümüz gibi çeyizlik eşyalar içinde de rengârenk sakallı ipler ya da farklı motifler ile yapılan farklı tasarımlarda örgü klozet takımları yeni gelinlerin olmazsa olmazları arasında yerini almış durumda.

Örgü Klozet Takımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir