Kapat

20 Adet Yazma İğne Oyaları

Anasayfa
İğne Oyası 20 Adet Yazma İğne Oyaları
20 Adet Yazma İğne Oyaları

İğne oyası ile yapılan tamı tamına 20 adet yazma oyası ile karşınızdayız. Artık başka yerde yazma oyası aramanıza gerek yok, buradaki oyalar size yeter ve artar.

İğne oyası yazma örnekleri yazısından sonra yazma kenarları için bir çok bayan iğne oyası istedi. Bizde ziyaretçilerimizin isteklerini yerine getirdik ve bulduğumuz en güzel 20 adet oya örneğini sitemizde paylaştık. Modellerin hepsi ince incilik gerektirir. Zaten ince işçilik olmadan iğne oyası da yapılamaz. Bayanlar el hünerlerini gösterir bu oyalar ile. Bir çok oya örneğini ilk defa sitemizde görmüş olacaksınız. Çünkü her yerde olan modelleri yayınlamıyoruz araştırıp bulup en güzel modelleri paylaşıyoruz. Ayrıca yapılışını bilmeyenlere de bir çok oyanın nasıl yapıldığını sitemizde anlatımlı olarak yayınladık. Onları da yazının en alt kısmında yayınlayacağım.

Başörtüsünün en güzelleri arasında yer alan yazmaları yaparken bu oyaları kullanın. Eğer yapılışını istediğiniz model olursa da yorum kısmından bildirirseniz anlatımlı bir şekilde sitemizde yapılışına yer verebilirsiniz. Fakat tüm modellerin yapılışını sitemizde paylaşmamız mümkün olmadığından dolayı sadece ziyaretçilerin istediği modellerin açıklamalarını paylaşıyoruz.

20 Adet Yazma İğne Oyaları

Anlatımlı Yazmalar

Boncuklu yazma yapılışı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir