Kapat

20 Adet Yeni Sevimli Bebek Patikleri

Anasayfa
Bebek Patikleri 20 Adet Yeni Sevimli Bebek Patikleri
Kız bebek patik örnekleri

Her geçen gün, farklı model ve örneklerle örgü bebek patikleri karşımıza çıkıyor. Hamarat bayanların denediği ve tasarladığı en yeni bebek patiklerine bu işin meraklısı olan herkes kolaylıkla ulaşabilir. Patiklerin yapımı, çok eski tarihlere dayanmaktadır. O zamanlar tek amacı ihtiyaç olarak tasarlanan patikler, bir de beş şişle yapılarak zorlu aşamalardan geçerek yapılıyordu. Fakat gelişim gösteren dünyamızın her alanı bu gelişimden faydalandığı için, patik modelleri yapımı için de kolay teknikler bulunmuştur. Tığ işi bebek patikleri ve iki şişle örülen patik modelleri, çok zor olmayan tekniklerle örülüyor olup, birbirinden harika modellerin ortaya çıkmasına imkan sağlamaktadır.

Bebek Patiği İle İlgili Temel Bilgiler

Bebek için kullanılması gereken yün çeşidi, nasıl bir örgü yapılabileceğine dair belirlenen örgü tekniği ve her zevke uygun seçilebilecek olan renkler belirlendikten sonra, yeni bebek patikleri yapılabilir hale gelmektedir. Rengarenk ve birbirinden sevimli örneklerle karşımıza çıkan bebek patik örnekleri, en yeni patik modelleri ile göz kamaştırmaktadır. Tığ işi ile yapılan bebek patikleri, örgü patiklere göre kalıplı ve sert bir duruşa sahiptir. Bu sebepten dolayı, kız veya erkek bebekler için, ayakkabı, sandalet, terlik ve bot gibi patik modelleri hazırlanabilir. Yapılışları çok zor olmayan tığ işi bebek patikleri, el becerisine göre çok kısa zamanda da bitebilir. Patikler, son derece küçük kalıplara sahip örnekler oldukları için, bu işi yeni yapan bir bayan bile, örneğini kısa sürede tamamlayabilir.

Yeni Sevimli Bebek Patikleri

Örgü patik modelleri için, bebeklere göre, çok sevimli hayvanların ve karakterlerin bulunduğu tasarımlar yapılabilmektedir. Saten kurdeleler, düğmeler, püskül ve saçaklarla bütünleştirilmiş patikler, bebeklerin ayağını hem ısıtacak hem de ayakların çok şeker durmasını sağlayacaktır. Özellikle kızlar için pembe kulaklı tavşan ve kedi modelleri kullanılırken, erkek bebekler için, köpek ve fil gibi hayvan modelleri tercih edilmektedir. Patiklerin, her ayrıntısı muhteşem bir şekilde hazırlandığı zaman, yapılan örgüler son derece şık ve kusursuz bir güzelliğe sahip olacaktır. Bayanlar, çocukları ve torunları için, beğendikleri şık ve hoş modelleri hazırlayabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir