Kapat

2018 İğne Oyası Modelleri İle Şık Tasarımlar

Anasayfa
İğne Oyası 2018 İğne Oyası Modelleri İle Şık Tasarımlar
2018 İğne Oyası Modelleri

Yeni yılla birlikte yepyeni iğne oyası modelleriyle sizlerleyiz. Boncuklu, boncuksuz, çiçekli, pullu, desenli birbirinden güzel modeller bu sene de çok beğeni alacak gibi gözüküyor. Yazmalarındaki çiçek desenlerine göre, modellerinizi iri çiçeklerden veya küçük çiçeklerden tasarlayabilirsiniz. Eskiden çok tercih edilen ve beğenilerek yapılan boncuklu iğne oyası örnekleri ise uzun zamandır unutulmuş modeller arasındadır. Fakat yeni dönemde de bu modeller yine gündeme gelmiş durumda. Eskiden beri oya işleriyle uğraşan bayanlar bilirler, iğne oyasının ne kadar zor ve zahmetli hobilerden olduğunu. Saplı kiraz ve saplı çiçek modelleri, yapraklı papatyalar, karanfil ve lale modeli, katlı çiçek modelleri gibi birbirinden güzel iğne oyası modelleri için örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Ortası boncuklu iğne oyası örneği

Yapacağınız örnekleri, havlu kenarlarında, yemeni ve yazmalarda hatta salon vitrin takımlarınızda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. İğne oyaları, tığla yapılan modellere oranla biraz daha özen ve zaman gerektirdiğinden vitrin takımlarına yapacağınız parçaları kolay ya da örebileceğiniz türden örneklerle seçmenizi öneriyoruz. Bu şekilde hem iğne oyası yaparken sıkılmazsınız hem de severek ve zevk alarak yaptığınız bu örnekleri muntazam bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Şüphesiz her bayan dantel ve oya işlerine karşı bir sempati duyuyordur. Bu durumu lehinize çevirerek, çok iyi kazançlar elde edebileceğiniz işler yapabilirsiniz.

2018 İğne Oyası Modelleri

2018 iğne oyaları modelleri ile iyi işler tasarlayarak, örneklerinizi piyasaya koyabilirsiniz. Yeni yılın yeni modelleriyle birlikte siz de yepyeni bir sayfa açarak, örneklerinizi satışa sunabilirisiniz. Birbirinden güzel havlu kenarı modelleri, yemeniler ve yazmalar, mutfak takımları ve vitrin takımları gibi modellerinizi yeni iğne oyaları örneklerinizle süsleyebilirsiniz. Pullar bu alanda sizin kurtarıcınız olabilir. Modellerinizi daha çarpıcı ve göz alıcı tasarlamak isteyenlerdenseniz, siz de pulları örneklerinizde kullanabilirsiniz. İğne oyası örnekleri 2018 tasarımlarınızla siz de yeni yıla yeni modellerinizle damga vurabilirsiniz. Yeni örneklerin bahar cıvıltısıyla geldiği gözlerden kaçmazken, tahta boncukların ve değişik eklemelerin getirdiği görsellikte epey beğeni toplayacak gözüküyor. Vakit kaybetmeden yeni örnekleri ve modelleri denemelisiniz.

“2018 İğne Oyası Modelleri İle Şık Tasarımlar” üzerine 9 yorum

  1. Suzanca says:
  2. Rukiye says:
  3. Hüsna says:
  4. Çiğdem says:
  5. ipek says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir