2018 İğne Oyası Modelleri İle Şık Tasarımlar

Yeni yılla birlikte yepyeni iğne oyası modelleriyle sizlerleyiz.


2018 İğne Oyası Modelleri İle Şık Tasarımlar

Yeni yılla birlikte yepyeni iğne oyası modelleriyle sizlerleyiz. Boncuklu, boncuksuz, çiçekli, pullu, desenli birbirinden güzel modeller bu sene de çok beğeni alacak gibi gözüküyor. Yazmalarındaki çiçek desenlerine göre, modellerinizi iri çiçeklerden veya küçük çiçeklerden tasarlayabilirsiniz. Eskiden çok tercih edilen ve beğenilerek yapılan boncuklu iğne oyası örnekleri ise uzun zamandır unutulmuş modeller arasındadır. Fakat yeni dönemde de bu modeller yine gündeme gelmiş durumda. Eskiden beri oya işleriyle uğraşan bayanlar bilirler, iğne oyasının ne kadar zor ve zahmetli hobilerden olduğunu. Saplı kiraz ve saplı çiçek modelleri, yapraklı papatyalar, karanfil ve lale modeli, katlı çiçek modelleri gibi birbirinden güzel iğne oyası modelleri için örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Ortası boncuklu iğne oyası örneği

Yapacağınız örnekleri, havlu kenarlarında, yemeni ve yazmalarda hatta salon vitrin takımlarınızda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. İğne oyaları, tığla yapılan modellere oranla biraz daha özen ve zaman gerektirdiğinden vitrin takımlarına yapacağınız parçaları kolay ya da örebileceğiniz türden örneklerle seçmenizi öneriyoruz. Bu şekilde hem iğne oyası yaparken sıkılmazsınız hem de severek ve zevk alarak yaptığınız bu örnekleri muntazam bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Şüphesiz her bayan dantel ve oya işlerine karşı bir sempati duyuyordur. Bu durumu lehinize çevirerek, çok iyi kazançlar elde edebileceğiniz işler yapabilirsiniz.

2018 İğne Oyası Modelleri

2018 iğne oyaları modelleri ile iyi işler tasarlayarak, örneklerinizi piyasaya koyabilirsiniz. Yeni yılın yeni modelleriyle birlikte siz de yepyeni bir sayfa açarak, örneklerinizi satışa sunabilirisiniz. Birbirinden güzel havlu kenarı modelleri, yemeniler ve yazmalar, mutfak takımları ve vitrin takımları gibi modellerinizi yeni iğne oyaları örneklerinizle süsleyebilirsiniz. Pullar bu alanda sizin kurtarıcınız olabilir. Modellerinizi daha çarpıcı ve göz alıcı tasarlamak isteyenlerdenseniz, siz de pulları örneklerinizde kullanabilirsiniz. İğne oyası örnekleri 2018 tasarımlarınızla siz de yeni yıla yeni modellerinizle damga vurabilirsiniz. Yeni örneklerin bahar cıvıltısıyla geldiği gözlerden kaçmazken, tahta boncukların ve değişik eklemelerin getirdiği görsellikte epey beğeni toplayacak gözüküyor. Vakit kaybetmeden yeni örnekleri ve modelleri denemelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Suzanca diyor ki:

  2015 iğne oyaları arasından menekşe örneğini çok beğendim. Bu kadar bol iğne oyası örnekleri için teşekkürler .

  1. Aslı diyor ki:

   Biz teşekkür ederiz. Daha fazla iğne oyaları eklenecektir.

 2. Rukiye diyor ki:

  Yeni iğne oyaları yapmaya başladım. Örnekler için teşekkürler

 3. Hüsna diyor ki:

  İğne oyaları güzel de tığ oyaları da olsa daha güzel olurdu

  1. Aslı diyor ki:

   Hüsna hanım tığ işi yazma oyaları ve oya örnekleri sayfalarına göz atmanızı öneririm.

 4. Çiğdem diyor ki:

  Şu kırmızı olan oyalar iğne işi ile mi yapılmış acaba ?

  1. Aslı diyor ki:

   Evet çiğdem hanım. Modeller iğne oyası ile yapılmış.

 5. ipek diyor ki:

  mrb bende iğne oyası yapıp satıyorum yaptırmak isteyen olursa ipek1709@hotmail.com msj atabilir

 6. Mehmet çakmak diyor ki:

  Daha farklı örnekler varsa paylaşırmisiniz

BİR YORUM YAZ
86 Sorgu Yapıldı. 0,606 Saniyede Olu