Kapat

24 Adet Yeni Örgü Lif Örnekleri

Anasayfa
Lif Modelleri 24 Adet Yeni Örgü Lif Örnekleri
24 Adet Lif

Örgü lif modelleri arasından seçmiş olduğumuz en güzel 24 adet örneği sizlerle paylaşıyorum. Örgücü bayanlar tarafından yapılan lif örnekleri ile başka örnek aramanıza gerek kalmayacak.

Elimizden geldiğince sizlere yeni lif örnekleri paylaşmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca her yere bulunan ve modası geçmiş lifleri paylaşmaktan kaçınıyoruz. Örgücü bayanlar tarafından yapılmış olan birbirinden güzel lifleri seçip bulup siteye ekliyoruz. Çoğu zaman lif modelleri sayfasına hiç bir yerde bulunmayan örnekler eklenmektedir. Lif örneklerinin yanında anlatımlı lifler de paylaşıyoruz.

24 Adet Yeni Örgü Lif Örnekleri

Yukarıda 24 adet lif örneği bulunmaktadır. Bu modelleri kolay kolay bir yerde bulamazsınız. Çünkü örgücü bayanlar yaptıktan hemen sonra sitemize ekliyoruz. Sitemizde satış yapılmamaktadır. Sadece sizlere görsel amaçlı bilgi vermek için lifleri yayınlıyoruz.

Yalnız sizler bu lifleri yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Ortalama 7.5 TL ile 10 TL arasında lif satışları yapabilirsiniz. Ayrıca genç kızların çeyizlerine de bu liflerden bulundurmayı unutmayın. Çeyizlik lif yapılışı konusuna göz atmanızı öneririz.

“24 Adet Yeni Örgü Lif Örnekleri” üzerine 2 yorum

  1. Arzu says:

Yorumlar kapalı.