27 Adet Havlu Kenarı İğne Oyaları

İğne Oyası Havlu Kenarları Arasından Seçilmiş En Güzel Havlu Kenarı Oyaları

  • 28 Temmuz 2017
  • 27 Adet Havlu Kenarı İğne Oyaları için yorumlar kapalı

27 Adet Havlu Kenarı İğne Oyaları

İğne Oyası Havlu Kenarları Arasından Seçilmiş En Güzel Havlu Kenarı Oyaları 

Havlu yapan bayanların en çok tercih ettiği modeller iğne oyası havlu modelleridir. Diğer modellere göre daha kibar olan iğne oyası havlular el havlusu, ayak havlusu, yüz havlusu, banyo havlusu ve mutfak havlusu olarak kullanılabiliyor. El işi yapılan havlular hem doğal ve sağlıklı hemde pek fazla maliyeti bulunmadığından bayanlar tarafından tercih ediliyor. Ayrıca çeyizlerin olmazsa olmazları arasında yer alan havlular genç kızların çeyizlerini de süslüyor.

İğne Oyası Geleneği Uzun Yıllardır Devam Ediyor

Geçmişten günümüze iğne oyası geleneği devam etmektedir. Anadolu kadınlarının evde uğraş olarak yaptıkları el işleri ile hem geçimlerine yardımcı oluyorlar hemde çeyizler hazırlıyorlar. Sitemizde bulunan iğne oyası menüsünde bayanların yapmış olduğu harika iğne oyaları bulabilirsiniz. Hamaratlı bayanların hünerlerini sergilediği el işleri kategorisine de göz atmanızı öneririm.

İğne Oyası Havlu Kenarları

İğne Oyası Havlu Kenarları İle Havluları Süsleyin

Eğer iğne oyası biliyorsanız havluları iğne oyası havlu kenarları ile süsleyin. Yapmış olduğunuz iğne oyaları ile havlu kenarı dantelleri yaparak havlulara birleştirip tamamlayabilirsiniz. Yayınlamış olduğum 27 adet iğne oyalarına göz atıp havlu kenarı danteli yaparken fikir sahibi olabilirsiniz. Bayanların uzun uğraşlar sonucu yapmış oldukları birbirinden güzel iğne oyası mutfak havluları ile fikirler edinebilirsiniz. Eğer yapılışı hakkında bilginiz yoksa iğne oyası havlu kenarı yapılışı konusuna göz atabilirsiniz.

Havlu Kenarı Oyaları

Havlu Kenar Oyaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
80 Sorgu Yapıldı. 0,581 Saniyede Olu