Kapat

30 Adet Tığ İşi Örgü Bayan Patikleri

Anasayfa
Patik Modelleri 30 Adet Tığ İşi Örgü Bayan Patikleri
Tığ İşi Örgü Bayan Patikleri

Soğuk havalar etkisini göstermeye başlamadan önce bayanlar hemen ellerine örgü işlerini alırlar. Yelekler, hırka ve kazaklar, atkı ve bereler, eldiven ve patikler, soğuk kış aylarını geçirmek için, birbirinden farklı model ve desenlerle örülüverir. Özellikle küçük yaşarda kullanılması tercih edilmeyen patikler, ilerleyen yıllarda vazgeçilmezlerden oluverir. Bu alanda yapılan örgü bayan patik modelleri, en yeni ve birbirinden harika model örnekleriyle baş döndürmektedir. Her ne kadar ayakta duran bir modeli önemsemeden örgü işi yapan hanımlar olsa da, ayakların şık olmasına özen gösteren harika tasarımların sahibi olan bayanlar da bulunmaktadır.

Bayan patik örnekleri 2018 kategorisinde yer alan örnekler, babet tarzı modeller, bot tarzı modeller, püsküllü ve boncuklu modeller, saçaklı modeller, panduf tarzı modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayan patikleri eskiden, beş şişle zor olarak örülen bir giyim ürünüdür. Ama şimdilerde son derece kolay örgü patikler yapılmaktadır. İşi şişle ve tığla yapılan örgü patikler, son derece sert kalıplı ve şık desenlerle bütünleştirilmektedir. Converse modelli patikler, genel olarak küçük yaştaki çocukların ayakları için tasarlanan patik modellerinden olsa da, çoğu bayan bu modeli tercih edebilmektedir. Bağcık yapılarak tasarlanan bu modeller, her renkte oluşturulabilir.

Tığ İşi Örgü Bayan Patikleri

2018 örgü patik modelleri, sezonun en dikkat çekici örneklere ev sahipliği yapmaktadır. Bayanların bir numaralı kurtarıcısı olan patikler, tığ işi ile yapıldığı daha zaman daha kalıplı bir görünüme sahip olmaktadır. Tığ işi bayan patik modelleri, çok zor hazırlanan örneklerden değildir. Anlatımları yapılmış sitelerden faydalanılarak bu örneklerin yapılışları kolayca öğrenilebilir. Ayrıca tığ işi ile yapılan patikleri yaparken, kullanılan ip ince olarak tercih edilirse, bu patikler baharda ve yaz aylarında da kullanılabilir. Yandan ya da önden açık modeller yaz için uygun patik modelleridir. Bunun dışında bir de sandalet ve terlik gibi yağılan modeller bulunuyor. Bu modellerin üzerine de iri meyveler, çiçekler veya boncuklar eklenerek, çok şık ve sıra dışı tasarımlar elde ediliyor. Patik yapmaktan zevk alan ve farklı modellerden yararlanmak isteyen bayanlar, bu örnekleri tercih edebilirler.