32 Adet Yeni Lif Modelleri

Tamı tamına 32 adet, hepsi birbirinden güzel yeni lif modelleri sizler için yenihobiler.com’da. Bu kadar farklı ve güzel lif örnekleri başka yerde yok!


32 Adet Yeni Lif Modelleri

Tamı tamına 32 adet, hepsi birbirinden güzel yeni lif modelleri sizler için yenihobiler.com’da. Bu kadar farklı ve güzel lif örnekleri başka yerde yok! Başka bir yerde bu derece güzel lif modelini bulabileceğinizi zannetmiyorum. Yeni hobiler olarak uzun uğraşlar sonunda bulduğumuz, bayanların el hünerlerini sergilemiş oldukları bu lifleri sitemizde sizler için paylaşıyoruz. 32 adet hepsi birbirinden güzel lif modelleri örneklerine hayran kalacaksınız. Bayanların hayal güçlerini ortaya koyarak yapmış olduğu bu lif örnekleri ile yeni modelleri öğrenmiş olacaksınız. Büyük ihtimal burada bulunan örnekleri ilk defa görmüş olacaksınız. Modeller aynı olsa da verilen desenler ve motifler ile lifler daha güzel bir hal almış durumda.

12 Adet Anlatımlı Lif Modelleri

Çeyizlerin olmazsa olmaları arasında bulunan lifler, geçmişten günümüze kadar önemini kaybetmemiştir. 32 adet lif modelini inceleyerek çeyiz bohçasına koyacağınız lifleri şimdiden seçebilirsiniz. Ayrıca lif yapmayı bilmiyorsanız anlatımlı lifler sayfasını ziyaret ederek, yapılışlarını inceleyip örgü lifler yapabilirsiniz. Yapılışının oldukça basit olduğunu anlatımlı liflere bakarak görebilirsiniz. Uğraş verirseniz 1 günde bir lif örneğini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Kendi çeyiz bohçanıza kendiniz lif yaparak koymak için lif örmeyi öğrenin.

32 Adet Yeni Lif Modelleri

Gördüğünüz gibi 32 adet lif örneği çok güzel görünüyor. Önce bunları inceleyin daha sonra da yapmaya başlayın. Aklınıza takılan sorular olursa da bize sormaktan sakın çekinmeyin. Anlatımını istediğiniz model olursa da bize bildirirseniz en kısa zamanda anlatımı ile beraber sitemizde paylaşırız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Arzu Erdem diyor ki:

  Bu lif modelleri harika görünüyor. Başka modeller var mıdır acaba ?

  1. Aslı diyor ki:

   Merhabalar Arzu hanım.
   Buradan diğer lif örneklerine göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
80 Sorgu Yapıldı. 2,292 Saniyede Olu