Kapat

50 Adet Birbirinden Güzel İğne Oyaları

Anasayfa
İğne Oyası 50 Adet Birbirinden Güzel İğne Oyaları
Birbirinden güzel iğne oyaları

Hiç bir yerde bulamayacağınız 50 adet birbirinden güzel iğne oyaları sitemize eklendi. Havlu, yazma ve tülbentleri artık bu oyalar ile süsleyebilirsiniz.

Geçen gün grupta arkadaşlardan en çok beğendikleri iğne oyalarını paylaşmalarını rica ettim. Onlarda en güzel iğne oyalarını bizlerle paylaştılar. Yalnız hepsini sitede paylaşamadım. En net görünen ve en güzel modelleri tek tek inceleyip siteye yükledim. Paylaşmış olduğu oya modelini paylaşamadığım arkadaş kusura bakmasın. İğne oyası paylaşan tüm arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.

İğne oyaları paylaşımı yaparken çok titiz davranıyorum. En güzel modelleri bulup sizlerle paylaşmak için kimi zaman saatlerce uğraşıyorum ve modelleri sitede yayınlıyorum. Bu defa bir farklılık yapıp iğne oyası yapan bayanlardan en güzel modelleri paylaşmalarını istedim ve onları toplayıp sizlerle paylaşıyorum. Siz öğrenin diye ayrıca anlatımlı  iğne oyaları da paylaşıyorum. Örneğin burada hem anlatımlı iğne oyaları hemde birbirinden güzel oyalar bulabilirsiniz. Yapılışları kolay olan modeller iğne oyaları sayfasında yer alıyor.

50  Adet Birbirinden Güzel İğne Oyaları

Havlu Kenarları İçin İğne Oyası Tercih Edin

Havlu yaparken kenarlarını süslemek için sizlerde iğne oyalarını tercih edin. İğne oyası havlular daha zarif göründüğünden dolayı bir çok bayan tarafından tercih ediliyor. Sizlerde el , mutfak, ayak ve banyo havlularını iğne dantelleri ile süsleyebilirsiniz. Çeyizlere koyacağınız havlular iğne işi olursa daha makbule geçecektir. Çünkü bir çok bayan iğne oyasına bayılırlar.

Yazma ve Tülbentler Süslemek İçin İğne Oyası Kullanın

Anadolu kadınlarının uzun yıllardan beri başörtüsü olarak kullanış oldukları yazma ve tülbentleri de iğne oyaları ile süsleyin. İğne oyası tülbentler başörtülü bayanların vazgeçilmezleri arasındadırlar. Başörtülü olup da hala bir iğne oyası yazmanız yok ise gerçekten çok ayıp ettiniz! Sizlerde hemen bir iğne oyası yazma yapın veya yapan birilerine yaptırın. Zaten bir defa başörtüsü olarak kullanırsanız çok seveceğinizden dolayı bağımlısı haline gelebilirsiniz. Eğer yazmalar için oya modeli arıyorsanız yazma modelleri sayfasına göz atabilirsiniz. Şimdi eklemiş olduğum 50 adet iğne oyasına göz atıp beğenmiş olduğunuz modeli yapma zamanı . Eğer aklınıza takılan bir şey olursa yorum kısmından bize danışabilirsiniz.