Kapat

50 Adet İğne Oyası Yazma ve Tülbent Örnekleri

Anasayfa
İğne Oyası 50 Adet İğne Oyası Yazma ve Tülbent Örnekleri
İğne Oyası Yazma ve Tülbent Örnekleri

İğne oyası ile ilgilenen arkadaşlara birbirinden güzel 50 adet iğne oyası yazma ve tülbent örnekleri paylaşıyorum. İğne oyaları ile yapılan yazmalar ve tülbentler geçmişten günümüze kadar bayanlar tarafından en çok tercih edilen başörtüsü arasında yer alır. İğne oyası işi ile uğraşan bayanlar çok güzel modelleri üretebiliyorlar. Uğraşamayan bayanlar ise satın alarak yazmalara sahip olabiliyor.

Yaz aylarında düğünler artarken çeyiz hazırlıkları da tamamlanma aşamasında oluyor. Çeyizlere yazma ve tülbentler koymayı unutmayın. İğne oyası ile yapılan başörtüleri daha zarif göründüğünden dolayı çeyizlere yazmalar ve tülbentler koymak ülkemizde gelenek haline gelmiş durumda. Genç kızların çeyizlerinde mutlaka bunları bulundurun.

İğne Oyası Yazma ve Tülbent Modelleri Çok Şık

Bayanlar genellikle yazma ve tülbentleri iğne oyaları ile yaparlar. Bunun yanında tığ oyası tercih edenlerde oluyor fakat iğne oyası kadar ilgi görmüyor. Rengarenk yazmaları oya modelleri ile süsleyip tamamlarlar. Sizlere rengarenk oyalar sayfasından almış olduğum yazma modelleri ve tülbent modelleri paylaşıyorum. Sipariş vermek için sayfanın mesaj kısmına yazarak belirttiğiniz modeli sipariş edebilirsiniz. Yazmaların ortalama fiyatı 25 TL .

50 ADET YAZMA VE TÜLBENT ÖRNEĞİ

 

“50 Adet İğne Oyası Yazma ve Tülbent Örnekleri” üzerine 8 yorum

  1. Kevser says:
  2. Çiğdem says:
    • Aslı says:
  3. Sinan says:
  4. Zeynep says:
  5. İpek says:
  6. aynur says:

Yorumlar kapalı.