Kapat

50 Adet Yeni Örgü Bebek Patikleri

Anasayfa
Bebek Patikleri 50 Adet Yeni Örgü Bebek Patikleri
Örgü Bebek Patikleri

Bebekler için 50 adet örgü bebek patikleri yayınladık. Aralarında bebekleriniz için yapmak istediğiniz güzel patikler mutlaka vardır.

Yumuşak ve masum renklerle örülen bebek patikleri, bebeklerin ayağını sıcacık tutmak için tasarlanmaktadır. Bunun dışında, bebeklerin ayağının şık görünmesini isteyen bayanlar için de çok güzel örnek çeşitleri bulunmaktadır. Kolay örgü bebek patikleri, son dönemlerin en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Bayanlar, örgü patik gelince akla şöyle bir duraksarlar. Çünkü patik örmek kimisine göre zor bir örgü işidir. Bu sebeple kolay örneklerin çoğaltılmasıyla birlikte, patiklerin albenisi arttırılmaya başlanmıştır. Bebek patikleri çok küçük parçalarla örülebilen bir model oldukları için, örgü şişleriyle örüldükleri zaman bir günde bitirilebilecek kolaylığa sahip modellerle hazırlanabilir. Yeni örgü örmeye başlamış veya başlayacak olan bir bayan, bu örnekleri hemen yapabilir.

Yeni örgü bebek patikleri, modası geçmeyen örneklerden oluşmakla birlikte, kış ayların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Şişle yapılan modeller dışında, tığ işi ile yapılan bebek patikleri de oldukça şık ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Tığ işi bebek patikleri, kalıp gibi durması özelliğine sahip olduğu için, genellikle, ayakkabı biçiminde, bot biçiminde, converse biçiminde, örülmesi tercih edilmektedir. Tığ işi ile yapılan örnekler, yine tığ işleriyle veya boncuklarla süslenebilir. Kız ve erkek bebekler için, uygun, pastel renkler seçilerek, hayvanlı modeller, ayakkabı ve bot modelleri, düz patik modelleri tasarlanabilir. Kız bebekler için hazırlanmış olan patikler, kurdele, fiyonk ve boncuk gibi aksesuarlarla zenginleştirilirken,erkek bebekler için, burma bağcıklar ve düğmeler kullanılabilir.

50 Adet Yeni Örgü Bebek Patikleri

Örgü işleriyle uğraşan ve bu işten zevk alan bayanlar, örnek çeşitliliği konusunda sınır tanımadan modeller oluşturuyorlar. Örgü sandalet ve terlikler, tavşanlı patik modelleri, köpekli modeller ve tığ işi boncuklu patik modelleri, hamarat bayanların elinden çıkan muhteşem örneklerden bazılarıdır. Pamuk iplikleriyle yapılabilecek bebek patik örnekleri, saçaklı modellerle de karşımıza çıkmaktadır. Bot şeklinde yapılmış kız bebek patiklerinin bilek kısımları, püsküllerle süslenerek, patiklere modern bir hava katılabilir. Tüm renk çeşitlerinin kullanılabileceği patik modelleri için, resimli örneklerden kolaylıkla yararlanılabilir. Yeni doğan bebekten, yürüyen bebeğe kadar her yaşa göre, farklı örnekler oluşturulabilir.