9 Adet Anlatımlı İğne Oyası Havlu Kenarları

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları ile yeni oyalar öğrenebilir ve havlular yapabilirsiniz. Havlu kenarı dantelleri ve yapılışlarını inceleyelim.


9 Adet Anlatımlı İğne Oyası Havlu Kenarları

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları ile yeni oyalar öğrenebilir ve havlular yapabilirsiniz. Havlu kenarı dantelleri ve yapılışlarını inceleyelim.

İğne oyası ile yapılan havlu kenarları daha bir güzel oluyor. Sizlerde iğne oyası havlular yapın diye 9 adet anlatımlı model paylaşıyoruz. Bu modelleri biz çok beğendik umarım sizler de beğenirsiniz. İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır ? yazısında sizleri bilgilendirmiştik. Bir örneğin yapılışını açıklamalı olarak sizlerle paylaşıp, havlu yapmanıza yardımcı olmuştuk. Sitemizi ziyaret edenler daha fazla anlatımlı havlu örneği paylaşmamızı istediler. Bizlerde onları kıramadık ve tamı tamına 9 adet anlatımlı havlu kenarları paylaşıyoruz. İğne Oyası Havlu Kenarları 2017İğne Oyası Havlu Kenarı Dantelleri Örnekleri 2017 paylaşımları ziyaretçilerimize yetmemiş olmalı ki hala bizden havlu kenarları istiyorlar 🙂

9 Adet anlatımlı havluların yapılışını sırası ile paylaşacağım. Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları sırası ile paylaşılmıştır . Resimleri inceleyerek detaylı bir şekilde nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

 Anlatımlı İğne Oyası Havlu Kenarları

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları 1. model 

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları 2. model 

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları 3. model 

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları 4. model 

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları 5. model 

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları 6. model 

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları 7. model

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları 8. model

 

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarları 9. model

Anlatımlar için Safiye hanıma teşekkürler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İfdadiye diyor ki:

    Elerinize sağağlık çok güzel olmuş

  2. İfdadiye diyor ki:

    Çok beyendik

BİR YORUM YAZ
103 Sorgu Yapıldı. 0,523 Saniyede Olu