Kapat

Ağır iğne oyası havlu kenarları

Anasayfa
Havlu Kenarı Ağır iğne oyası havlu kenarları
Ağır iğne oyası havlu modelleri

Yapımı zor ve uğraştırıcı olan iğne oyalarına ağır iğne oyaları denir. Ağır iğne oyası havlu kenarları ile yapılan havlular sitemizde!

Bayanların el işçiliklerini konuşturarak yapmış olduğu iğne oyaları ger zaman beğenilmiştir. Bir çok bayan da iğne oyası hayranıdır. İğne oyası ile yapılan havluları, yazmaları ve diğer el işlerinin sürekli sitemizde yayınlıyoruz. Şimdi yayınlayacağımız modeller biraz zor. Uğraştırıcı iğne oyaları paylaşalım dedik. Tabi uğraş sonucunda elde edeceğiniz model ile kolay yaptığınız model arasında dünyalar kadar fark olacaktır. Çünkü iğne oyası işinde ne kadar çok uğraşırsanız o kadar güzel model elde edersiniz. Güzel modellerin uğraşı biraz fazla olsa da yapacağınız örneğe göre iyi ki yapmışım diyebilirsiniz. Hem kendinize yapacağınız el yüz havluları ve banyo havluları, hemde mutfak havluların kenarlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca yapıp satışını bile yapabilirsiniz. Ağır iğne oyası havlu kenarları ile süslenen havlular 200 TL civarında satılmaktadır. Banyo havluları biraz pahalı fakat mutfak havluları ve el yüz havluları biraz daha ucuza gelebiliyor.

Ağır iğne oyası havlular ile havlu kenarlarını süsleyin

Ağır iğne oyası modelleri arasından seçmiş olduğumuz birbirinden güzel havlu kenarlarını sizler için paylaşalım dedik. Umarım modelleri beğenirsiniz.

Ağır iğne oyası havlu kenarları

Ağır havlu kenarları

Ağır iğne oyası havlu kenarları

Ağır iğne oyası havlu dantelleri

Ağır iğne oyalı havlular

İğne oyası banyo havlusu kenarı

Daha Fazlası İçin Havlu Kenarları Sayfasını Ziyaret Ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir