Kapat

Altıgen Hırka ve Yelek Modelleri

Anasayfa
Yelek Modelleri Altıgen Hırka ve Yelek Modelleri
0 1 Yaş altıgen bebek hırkası

Hırka ve yelekler, soğuk kış günleri için hazır! Birbirinden hoş modellere sahip olan hırka ve yeleklerin, yeni sezonda en çok tercih edilen örneği, altıgen modellerdir. Örgü altıgen hırka modelleri, sonbahar ve kış aylarında farklı kombinlerle tasarlanarak kullanılabilen örneklerdendir. Hırkaları tamamlayan, gömlek, bluz gibi parçalarla, gardıroplardaki kış bölümleri doldurulmaktadır. Yeni sezon için hazır olan altıgen hırka örnekleri, tığ işiyle ve küçük altıgen şekillerin örülüp birleştirilmesiyle yapılmaktadır. Tercihe göre, küçük altıgen şekiller yerine büyük altıgen şekiller de yapılır, birleştirilebilir.

Kış aylarının soğutucu havaları geldiği günden beri, örgü işiyle uğraşan bayanlar, yeni sezona hazırlık yapmaya başlıyorlar. Bu da beraberinde yeni örnek ve model arayışını getiriyor. Girmiş olduğumuz yeni sezonun en çarpıcı örneklerinden olan örgü altıgen yelek modelleri ve hırkalar, şiş ve iğne oyasına göre daha kolay olan tığ işiyle yapıldıkları zaman, örgüler daha kısa sürede bitmektedir. Bu sayede el işi ile uğraşan bayanlar, sıkılmadan ve çok fazla vakit harcamadan, büyük veya küçük parçadaki örgülerini bitirebilirler. Özellikle modern giyim tarzına ve modaya uygun olması açısından örgü altıgen yelek örnekleri ve hırkalar tercih edilmektedir. Örnek kolay bir tasarıma sahip olduğu için, aynı model kullanılarak, farklı renkteki iplerden yelek ve hırka modelleri yapılabilir.

Örgü Altıgen Yelek ve Hırkalar

Her giyilen kıyafet, bayanların farklı tarzlarını dışarı yansıtmaları için bir araçtır. Örgü altıgen yelekler ve hırkalar da, farklı stilde giyinmek isteyen bayanların tercih edebileceği şık modellerdendir. Aynı zamanda altıgen modeller bebekler ve çocuklar için de tercih edilebilir. İki parça şeklinde örülebilen modeller, bebek ve çocuklar için yapıldığı zaman, daha kısa sürede bitmektedir. İster iki renkli, ister tek renkli olarak yapılabilecek altıgen modeller, cinsiyet ve yaş gözetmeden her kesimden birey için tasarlanabilir. Önemli olan özenli ve düzgün bir çalışma gösterilmesidir. İyi bir modele ve sonuca sahip olabilmek için, örgü işinde her zaman vakit ve emekten fedakarlık edilmesi gerekmektedir.