Anlatımlı Örgü Bebek / Çocuk Süveteri Yapımı

Bebek ve çocuklar için örgü süveter yapımı ve çok güzel bir bebek hırkalarının yapılışını videolu anlatımlı olarak paylaştık.


Anlatımlı Örgü Bebek / Çocuk Süveteri Yapımı

Bebek ve çocuklar için örgü süveter yapımı ve çok güzel bir bebek hırkalarının yapılışını videolu anlatımlı olarak paylaştık.

Örgüden az da olsa anlayan bayanların rahatlıkla yapabileceği bu süveter modelini siz de yapmak isterseniz anlatımlı videoyu izlemenizi öneriyoruz. Küçük çocuklarınıza el işi örgü ile birbirinden güzel hırkalar, yelekler ve süveterler yapabilirsiniz. Örgü örmekten zevk alıyorsanız sitemizdeki anlatımlı örgüleri inceleyerek rahatlıkla çok güzel kıyafetleri yapabilirsiniz.

Bebek süveteri yapılışı için 40/45 ve 50/55 ilmek olarak iki modelin yapılışını paylaştık. Artık siz isterseniz büyüklüğe göre arttırım ve azaltım yapabilirsiniz.

İlk önce aşağıda bebek süveteri için ilmek sayılarına göz atınız. Daha sonra da videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Bebek süveteri aşamaları

Bebek süveteri aşamaları

Daha büyük modeller için tek yapmanız gereken kenarlarda yazılan sıraları +3 sıra şeklinde arttırmak. Yani diyelimki 60/65 ilmek attınız (55 ilmekde 26 sıra olan yükseklik 29 sıra olacak , yaka yüksekli 14 sıra olan yer 17 sıra olacak….)

Örgü Bebek / Çocuk Süveteri Yapımı Video

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Beyazilmek / Knitting dedi ki:

    https://youtu.be/1kd2wb0R7ts

    Daha fazlası için kanalımızı takip edin…

BİR YORUM YAZ
76 Sorgu Yapıldı. 0,827 Saniyede Olu