Kapat

Anlatımlı Örgü Çocuk Beresi Yapılışı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Anlatımlı Örgü Çocuk Beresi Yapılışı
Örgü Çocuk Beresi Yapılışı

Anlatımlı örgü çocuk beresi yapılışı videosunu izledikten sonra sizlerde bebek veya çocuklar için tığ işi örgü bereler yapabilirsiniz.

Kış aylarında bebek ve çocukları soğuktan korumak istiyorsanız kendi yapmış olduğunuz örgü bere, atkı, yelek ve hırkaları tercih edebilirsiniz. Hem doğal hemde sağlıklı olan örgüler ile çocuklarını giydirmeniz için örgüyü öğrenmeniz lazım. Bizlerde siz örgüyü öğrenin diye bir çok örgü modelinin yapılışını sitemize ekledik ve yeni modelleri de eklemeye devam ediyoruz.

Kız çocuk ve erkek çocukları için bere örmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyip berelerin nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra tığ işi ile örgü bereler yapmak çok kolay olacak. Örgü bere modelleri 2018 yazımızda bir çok bere örneği paylaşmıştık. Yalnız çocuklar için örgü bere yapılışı konusunu ilk defa paylaşıyoruz. Daha önce hiç bir çocuk ve bebek beresinin yapılışı sade olarak paylaşmamıştık. Sadece burada patik ve bere takımı yapılışını paylaşmıştık.

Çocuklar ve bebekler için örgü bereler yapmak istiyorsanız bunu tığ işi ile yapabilirsiniz. Tığ işinden biraz anlıyorsanız paylaşmış olduğumuz videoyu izleyip nasıl yapıldıkları hakkında bilgi aldıktan sonra bereler yapabilirsiniz.

Örgü Çocuk Beresi Yapılışı 

Yapmış olduğunuz örgülerden para kazanabilirsiniz. Atkı, bere ve patikler yaparak satışını yapıp para kazanan bir çok bayan var. Bu bayanlar satışlarını hem yakın çevrelerinde hem de facebook sayfalarında yaparak para kazanıyor. Örgü patik, bere ve atkı gibi ürünleri ortalama 10 TL ile 20 TL arası fiyatlara satıyorlar. Eğer sizde örgü yapıp satmak istiyorsanız sitemizde bulunan anlatımlı örgüler kategorisinde bulunan birbirinden güzel örgüleri yapıp satabilirsiniz.

“Anlatımlı Örgü Çocuk Beresi Yapılışı” üzerine 2 yorum

  1. Ayfer says:
    • Aslı says:

Yorumlar kapalı.