Basit Hayvan Çizimleri

Çocuklar için resim çizmek gibi sanatsal aktiviteler çok geliştirici ve bununla birlikte eğlendiricidir. Çocukların çok hoşuna gidecek hayvan çizimlerini yapmak aslında çok kolay;


Basit Hayvan Çizimleri

Çocuklar için resim çizmek gibi sanatsal aktiviteler çok geliştirici ve bununla birlikte eğlendiricidir. Çocukların çok hoşuna gidecek hayvan çizimlerini yapmak aslında çok kolay; adım adım çizim yöntemlerini verdiğimiz bu eğlenceli hayvan çizimlerini çocuklarınıza yapmaları için öğretebilirsiniz ya da kendiniz yaparak onlar için güzel bir boyama kitabı oluşturabilirsiniz. İşte adım adım hayvan çizimleri:

Şirin Kuzu Çizimi

Şirin Kuzu Çizimi

Şirin bir kuzu çizmek işte bu kadar kolay; önce kafası için bir yuvarlak çizin, sonra yüzünü detaylandırın. Ardından vücudunuz ve bacaklarını çizin: İşte kuzunuz bitti bile!

Kuş ve Tavşan Çizimi

Kuş ve Tavşan Çizimi

Bir tavşan, bir kuş, bir köpek ve baykuş. Adım adım çizim yöntemini izleyerek çocuklarınız için bu hayvanları çizebilir ve onlara tanıtabilirsiniz.

Güzel bir ceylan çizmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Yine şirin bir sincap ve deve için de aynı şekilde önce kafasından başlayarak, ardından da vücuduna ve detaylarına geçerek güzel bir çizim yöntemi izleyebilirsiniz.

Kuzu, Tilki, Deve Çizimi

Kuzu, Tilki, Deve Çizimi

Balık çizimi için önce balığın genel hattını, sonra da diğer detaylarını yapabilirsiniz. Diğer hayvanlar için de aynı yöntemleri tekrarlayabilirsiniz.

Balık, Arı, Eşek Çizimi

Balık, Arı, Eşek Çizimi

Bir kedi çizmek için önce kafasını yarım daire şeklinde çizin, sonra da vücudu için bir dikdörtgen oluşturun. Çizgi halinde bacaklarını ve üçgen kulaklarını ekledikten sonra ek yerlerini silin; ardından da kedinin detaylarını ekleyin.

Kedi Çizimi

Kedi Çizimi

Bu basit ve adım adım çizim yöntemlerini çocuklarınız da izleyerek kendi çizimlerini oluşturabilirler. Hem çizim yeteneklerini geliştirecek, hem de onları zorlamadan kendi boyama kitaplarını oluşturabilecek olan bu çizim yöntemleri hepsinin çok hoşuna gidecek!

Baykuş ve Fare Çizimi

Baykuş ve Fare Çizimi

Çocuklarınıza hediye etmek için harika bir boyama kitabı oluşturabilir; renklendirirken eğlenecekleri ve güzel zaman geçirecekleri bir alternatife sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Arı ve Kaplumbağa Çizimi

Arı ve Kaplumbağa Çizimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat Urtekin dedi ki:

    Hiç iyi değil

BİR YORUM YAZ
79 Sorgu Yapıldı. 0,784 Saniyede Olu