Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı

İğne oyası yazma başörtüleri yapmaya karar verdiyseniz basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı konumuzu mutlaka detaylı incelemelisiniz.

  • 12 Ocak 2018
  • Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı için yorumlar kapalı

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı

İğne oyası yazma başörtüleri yapmaya karar verdiyseniz basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı konumuzu mutlaka detaylı incelemelisiniz.

Çeyizlerin en gözde parçaları olan iğne oyası modelleri için genç kızlar küçük yaşlarda basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı tarifleri ile başlarlar.

Yeni Öğrenenler için Basit İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı

İğne oyaları yapılırken çok büyük emekler harcanıyor. Emeklerinizin boşa gitmemesi adına hiç bilmeyenlerin basit modellerle başlaması çok daha ideal olacaktır. Çeyizleri zengin gösteren en önemli parçalar olan iğne oyası modelleri için en gösterişli ve ağır modeller tercih edilir. Kolaydan başlayarak zor modellere doğru yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. En basit modeller arasında dağ yapılışlar ve aralara kondurulan birkaç çiçek motifi bulunuyor. Bu arada basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı için tülbent kenarını güzel bir şekilde işlemeniz gereklidir. Eşit aralıklarla yapılan zürafalar modelinizi çok daha güzel gösterecektir. Merdiven modellerini üst üste farklı renklerde kullanarak ta hoş motifler oluşturabilirsiniz. Hanımlar yazma kenarı seçimleri yaparken daha kibar duruşu açısından iğne oyalarını tercih etse de kısa sürede bitirmek istiyorsa daha kolay örnekler arasından seçimler yapmaya çalışmaktadır.

Zürafaların üzerinde geniş örümcekler kullanarak çiçek motifleri işleyerek hem zarif modeller elde edebilir, hem de çok kısa zaman içerisinde bitirebilirsiniz. Bu alanda basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı öğrenmek için ilk etapta basit zürafa çekimleri ve merdivenler oluşturarak modeller oluşturmaya başlayabilirsiniz. Değişik renkler kullanarak havlu kenarları yapabilir ve hem iğne oyası olarak hem de basit bir şekilde yaparak hoş modeller elde edebilirsiniz.

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı 1

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı 2

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı 3

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı 4

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı 5

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı 6

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı 7

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı 8

Basit iğne oyası yazma kenarı yapılışı 9

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
78 Sorgu Yapıldı. 0,539 Saniyede Olu