Basit Lif Yapımı Anlatımlı

Basit lif yapımı ile anlatımlı olarak güzel bir örgü banyo lifinin nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

  • 09 Ocak 2018
  • Basit Lif Yapımı Anlatımlı için yorumlar kapalı

Basit Lif Yapımı Anlatımlı

Basit lif yapımı ile anlatımlı olarak güzel bir örgü banyo lifinin nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

Anlatımlı lifler arasından beğenmiş olduğumuz bir modeli sizlerle paylaşmak istedik. Basit lif yapımı ile bu güzel örneğin yapılışını resimli anlatımlı olarak paylaştık. Lif modelleri paylaşımında her zaman bir numara olan yenihobiler.com sitemizde anlatımlı lif modelleri sizler için paylaşılıyor.

Yeni Lif Örnekleri 2017 sayfasında bir çok lif örneği paylaşmıştık. Yeni lif modelleri arayan bayanlar içinde sürekli lif örnekleri paylaşıyoruz. Bunların yanında çoğu modelinde yapılışını sitemizde paylaşmak için gayret gösteriyoruz. Kolay anlatımlı bir şekilde yaparken zorlanmayacağınız modelleri bularak siteye ekliyoruz. Hem kolay hemde başka bir yerde anlatımını bulamayacağınız lif örneklerini yayınlıyoruz.
Tomurcuk Lif Yapılışı ve Çilek Motifli Lif Yapılışı yazılarından sonra örgüye yeni başlayanlar için basit lif yapımı paylaşalım dedik. Sitemizi sık sık ziyaret ederek yeni lif modellerini kaçırmamış olursunuz. Ayrıca anlatımlı lif örnekleri ile de liflerin nasıl yapıldığını öğrenirsiniz.
Basit Lif Yapımı 14

Basit Lif Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
71 Sorgu Yapıldı. 0,772 Saniyede Olu