Bavuldan Komidin Yapımı

Eski eşyaları seviyorsanız, retro dekorasyon stiline bayılıyorsanız, elinizde bir de eski bir bavul varsa bütün bunlarla yatak odanıza harika bir komidin ya da salonunuza güzel bir yan yapabilirsiniz! Üstelik gizli bir depolama alanınız da olacak. Eskiden eşyalarınızı koyup seyahate çıktığınız bu bavul şimdi komidininiz olacak ve içine eşyalarınızı saklayacaksınız. İhtiyacınız olan malzemeler de şunlar:

Malzemeler:

-Eski bir bavul,
-4 adet ahşap sehpa ayağı,
-Renkli ahşap boyası,
-Matkap ve vidalar,
-Dilerseniz çiçekli, desenli bir kumaş ve tekstil yapıştırıcısı.

İşe sehpa ayaklarını boyayarak başlayın. Güzel bir renge boyadığınız ayakları kurumaya bırakın. Bu arada bavulunuzun ölçüsünü alıp eşit şekilde dört köşeye matkapla delik delin. Bu köşeler, ayakları takacağınız yerler olacak.

Bavuldan Komidin Yapımı

Ahşap ayaklar kuruduktan sonra, onları da delerek vidalarınız yardımıyla bavulda deldiğiniz noktalara ayakları monte edin.

Bavuldan Komidin Yapımı

Bavuldan Komidin Yapımı

Vida kilit sistemleriyle ayakları bavulun içinde sabitleyin.

Bavuldan Komidin Yapımı

Bavul komidininiz neredeyse hazır. Aslında onu bu şekilde de kullanabilirsiniz fakat dilerseniz, ölçülerini aldığınız bavulunuzun şeklinde kestiğiniz desenli bir kumaşı, bavulun üst kapağına yapıştırarak daha eğlenceli bir komidin elde edebilirsiniz. Artık içine gizli eşyalarınızı koyabileceğiniz bu bavul komidini kullanabilirsiniz!

Bavuldan Komidin Yapımı