Kapat

Bayan Kısa Saç Kesim Modelleri 2018

Anasayfa
Saç Modelleri Bayan Kısa Saç Kesim Modelleri 2018
Kısa Saç Modelleri 2018

Genellikle yaz aylarında kullanımı daha kolay olan kısa saç modelleri, yeni sezonda da trendliğini hala koruyan modellerden bir tanesi olmaktadır. Kısa saçların güzelliği ve modern duruşu son yıllarda bayanları çok fazla cezp etmeye başladı.

Kısa saç kesimleri, uygulanmadan önce mutlaka kişinin yüz tipine de dikkat edilmesi gerekir. Yüz hatları sivri ve uzun olan bayanlar, kısa saç modelini yüzünde daha doğru taşımış olacaklardır. Daha kilolu ve yuvarlak formlu bir yüze sahip olan bayanlar, kısa saç modellerinden bir tanesini tercih ederler ise, yüzleri olduğundan çok daha kilolu gözükeceği için, bu tercih yanlış bir tercih olacaktır.

2018 Kısa Saç Kesim Modelleri

 

                2018 kısa saç modelleri arasında birbirinden güzel onlarca model yer alıyor. Çenenin altında bir kesim yapılarak oluşturulan kısa saç şekilleri, genellikle dalgalı formda kullanılıyor. Alın bölgesinde bulunan saçların uzun diğer yönde bulunan saçların kısa olarak hazırlandığı modellerde ise, önde kullanılan uzun saçlar kahkül olarak değerlendirilebilir.

Ayrıca en çok tercih edilen saçları kıvırcık yapmaya yarayan perma ile yapılan permalı saç modelleri 2018 arşivine de göz atmanızı öneririz. En güzel kıvırcık saç modelleri sitemizde.

Yeni kısa saç modelleri, şaşırtıcı modeller ile de dikkat çekiyor. Saçları gür ve kalın yapılı olan bayanlar kısa saçları tercih ettiğinde, sonuç şaşırtıcı olabiliyor. Çünkü bu modeller genellikle kabartılarak farklı bir forma sokuluyor. Bu modeller de diğer kısa modellerde olduğu gibi, isteğe göre kulak hizasından daha kısa veya daha uzun olarak şekillendirilebiliyor. Kendisine kısa saç modelinin yakışabileceğini düşünen herkes, bu modeli kullanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir