Kapat

Bebek Beşikleri Değerlendirme

Anasayfa
Geri Dönüşüm Projeleri Bebek Beşikleri Değerlendirme

Çocuklarınız, her zaman sizin için bebek kalabilir ama Maalesef gerçekte öyle kalmıyorlar ve büyüyorlar. Bunu da en iyi artık kullanamadıkları bebeklik eşyalarından ve mobilyalarından anlayabilirsiniz. Birkaç yaşına kadar bebekleriniz için kullanabileceğiniz beşiklerini onlar büyüdükleri zaman birilerine vermenize ya da atmanıza gerek yok; eski beşiklerden yapabileceğiniz birbirinden güzel farklı fikirleri gördüğünüzde buna gerek olmadığını anlayacak, belki de eski beşiği attığınız için üzüleceksiniz. Eğer çocuklarınız büyüdüyse ve eski bir beşiğe sahipseniz; aşağıdaki basit ve yaratıcı fikirlerden ihtiyacınız olanı kolaylıkla yapabilirsiniz. İşte eski beşikleri değerlendirme fikirlerinden bazıları…

Eski beşikten güzel bir yazı tahtası yapabilirsiniz. Beşiğin iki düz tahta kısmını çıkarın ve aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi elektrik bantıyla çerçeve çekerek dış kısımlarını, dilediğiniz güzel bir renge boyayın; ardından kurumaya bırakın.

Bebek Beşikleri Değerlendirme 1

Ahşap parçalar kuruduktan sonra, aynı işlemi iç kısmı için de gerçekleştirin. Dış çerçevesine bant yapıştırdığınız ahşap parçaların iç kısmını düzgün bir şekilde kara tahta boyasıyla boyayın ve ardından kurumaya bırakın.

Bebek Beşikleri Değerlendirme 2

Son olarak bu iki parçayı üst kısımlarından birbirine monte etme aşamasına sıra geldi: Alt kısmı açık, üst kısmı kapalı bir üçgen form oluşturarak iki parçayı birbirine vidaladıktan sonra artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bebek Beşikleri Değerlendirme 3

Eski beşiklerin yan kısmını çıkarıp parçalara ayırarak ve iki dar kenarını olduğu gibi kullanarak aşağıda gördüğünüz gibi güzel ve modern bir içki dolabı da oluşturabilirsiniz.

Bebek Beşikleri Değerlendirme 4

Fazla bir işlem yapmak istemiyorsanız; sadece tek kenarını çıkardığınız ve bacaklarını keserek boyunu kısalttığınız bir beşiği çocuk odalarında koltuk olarak da kullanabilirsiniz.

Bebek Beşikleri Değerlendirme 5

Eski bir beşiği ters çevirin ve çocuk odasında bir kenara koyun. Tek kenarını çıkarın ve yerde kalan kısmına bir minder koyun. Üstünü dilediğiniz gibi süsledikten sonra, üst kısmını çocuklarınızın eşyalarını depolayacağınız bir dresuar, alt kısmını da onlar için güzel bir oyun evi olarak kullanabilirsiniz.

Bebek Beşikleri Değerlendirme 6

Eski bir beşiğin kenarlarını çıkarıp çakarak ondan güzel bir salıncak elde edebilir, canlı bir renkte boyayıp kenarlarına ip takarak balkon ya da bahçelerinizde kullanabilirsiniz.

Bebek Beşikleri Değerlendirme 7

Yan parmaklıklarından birini çıkarıp yatay olarak tam ortasına monte ettiğiniz bir beşiğin üstüne sadece cam ya da ahşap parça kestirip koyarak güzel bir çalışma masası ya da dresuar elde edebilirsiniz.

Bebek Beşikleri Değerlendirme 8

Bunun yerine yine aynı adımları izleyip sadece üstüne değil, orta kısmına tahta koyarak çocuklarınız için güzel bir çalışma masası da elde edebilirsiniz.

Bebek Beşikleri Değerlendirme 9

Bütün bu projelerden artan bir korkuluk kenarını olduğu gibi alıp dikey olarak duvara monte ettikten sonra modern bir dergilik olarak kullanmanız da mümkün!

Bebek Beşikleri Değerlendirme 10

“Bebek Beşikleri Değerlendirme” üzerine 1 yorum

  1. aslı says:

Yorumlar kapalı.