Kapat

Örgü Bebek Patik ve Bere Örnekleri

Anasayfa
Bebek Bereleri Örgü Bebek Patik ve Bere Örnekleri
Bebek Patik ve Bere Örnekleri

Hepsi birbirinden güzel örgü bebek patik ve bere örnekleri ile karşınızdayız. Soğuk kış günleri örgü patik ve bereler kullanarak bebekleri sıcacık tut!

Hayata yeni gelen bebeklerimizi korumak amacıyla her zaman her şeyin iyisini seçmeye çalışırız. Yemekler, kıyafetler, oyuncaklar en kaliteli malzemeden yapılmış olmalı ki onların sağlıkları tehlikeye atılmamış olsun. Gelişen ve değişen zamanımızda bebek eşyaları da diğer ürünler gibi hazır olarak alınmaktadır. Ama bebek kıyafetindeki hazır ürünler, annelerimizin, anneannelerimizin hiçbir zaman vazgeçemediği örgü ürünler kadar bebeklerimizi ısıtamamaktadır. Oysaki el emeği yapılmış örgü bebek takımları görünüşü kadar, kullanım olarak da herkesi derinden etkilemektedir.

Erkek bebek patik ve bere takımı

Erkek bebek patik ve bere takımı

Soğuk kış günlerinde, bebeklerinizle mutlaka dışarıya çıkmak zorunda kalıyorsunuz. Örgü yapmayı seven veya öğrenmek isteyenlerdenseniz, basit bebek modelleriyle bu işe başlayabilirsiniz. Bebek kazakları, bebek pantolonları bebek patikleri, battaniyeler, şapka ve atkılar, yelek ve hırkalar bebekler için vazgeçilmez örgü örneklerindendir. Özellikle örgü bebek patikleri, diğer zahmetli patikler kadar zor yapılmamaktadır. Son derece kolay teknikler ve modellerle yapılan bebek patik modellerini sizler de çok seveceksiniz. Minicik ayakları ısıtacak bebek patikleri modellerini, bebeklerinizi daha sevimli gösterecek hayvan figürleriyle tasarlayabilirsiniz. Baykuş, köpek, kedi, fil, kuş, civciv gibi modelleri tercih edebileceğiniz gibi, araba modelleri, bebek modelleri,  çiçek modelleri, meyve modelleri, çizgi film karakteri modelleri gibi örnekleri de seçebilirsiniz.

Anlatımlı Patik ve Bere Yapılışı

Örgü bebek bereleri de patikler gibi kolay örgü modellerine sahiptir. Kulaklı ve kulaksız modellerle bebeklerinizi soğuk kış günlerine oldukça korunaklı hazırlayabilirsiniz. Bebek bereleri, düz örgü olarak yapılıp, üzerine çeşitli süslemelerin yapılmasıyla tamamlanabilir. Bunun dışında yapılacak diğer modeller de yine patik modellerinde olduğu gibi hayvan figürlerinin kullanılmasıdır. Kulaklı, bıyıklı, gözlü modeller bebeklerinizi olduklarından daha güzel ve sevimli olmasını sağlar.

Bebek Patik ve Bere Modelleri

Kışları en çok tercih edilen bebek modelleri, atkı ve örgü bebek şapkaları olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de bu alandaki becerilerinizi geliştirmek isterseniz birbirinden güzel örnekleri inceleyebilirsiniz. Değişik örme teknikleri, boncuklar ve süslemeler ile örgü modellerinizi şekillendirebilirsiniz. Son zamanların en çok kazanç sağlayan işlerinden olan örgü işleriyle vakitlerinizi hobi yapmaktan çok kazanç sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. El emeğiyle yapılan işlerin kazancını aldıkça, örgüye olan sevginizde artacaktır.

“Örgü Bebek Patik ve Bere Örnekleri” üzerine 5 yorum

  1. hasret ayata says:
  2. fisun says:
  3. Aslı says:
  4. cihan says:
    • Aslı says:

Yorumlar kapalı.