Kapat

Beşiktaş BJK Lif Modelleri

Anasayfa
Lif Modelleri Beşiktaş BJK Lif Modelleri
Beşiktaş lif örneği

Takımının lif modellerini tasarlaman isteyen hanımlar ve fanatik taraftarlar için birbirinden güzel lifler ortaya çıkmaktadır. Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Beşiktaş gibi büyük takımların liflerini hazırlamak isteyen herkes için, birçok örnek bulunmaktadır. Beşiktaş desenli lif modelleri, Galatasaray ve Fenerbahçe desenli lifler dışında, onlarca takımın arma ve simgesini lifleye işleyen birçok bayan bulunmaktadır. Beşiktaş için hazırlanacak liflerde, takımın baş harflerini simgeleyen B, J ve K harflerinden desenler oluşturulabileceği gibi, siyah beyaz renklerin hakim olduğu farklı modeller de hazırlanabilir. Harfler, çapraz biçimde, alt alta veya yan yana kombin edilerek liflerin içerisine yerleştirilebilir.

Beşiktaş lif örnekleri arasında en dikkat çeken model ise, kartal simgesiyle oluşturulmuş olan modellerdir. Siyah kartal ile yapılmış lifler, hem daha görsel hem de daha simgesel bir anlam ifade etmektedir. Beşiktaş takımının kuruluş yılı olan 1903 yılının rakamları kullanılarak da farklı tasarımlar meydana getirilebilir. Kuruluş yılı, B, J ve K harfleriyle oluşturulabileceği gibi kartal simgesiyle kullanılabilir veya tek başına da bir model olarak tasarlanabilir. Lif modelleri zaten en kolay örülen örgü çeşitlerinden olduğu için, takım için yapılacak olan desen ve örnekler de oldukça basit bir kurguyla yapılmaktadır.

Beşiktaş BJK Lif Modelleri

Beşiktaş lif modeli

Beşiktaş lif modeli

BJK 103 Lif Örneği

Bjk Lif Örneği

Beşiktaş lif örneği

Beşiktaş lif örneği

Beşiktaş lifleri

Beşiktaş lifleri

Bjk Beşiktaş lif örneği

Bjk Beşiktaş lif örneği

Beşiktaş lif modelleri ile ilgili, ilgili sitelerde resimler ve ayrıntılı anlatımları bulmak artık çok kolaydır. Futbol genellikle erkeklerin sporu olarak kabul edilse de, bayanların da futbola ilgi duyduğu çok açık ortadadır. Futbola ilgisi olan ve tuttuğu takıma saygı ve hayranlık duyan her bayan ister kendisi, ister çocukları isterse de eşi için birbirinden şık lifler hazırlayabilirler. Beşiktaşlı lifler hazırlanırken, içerisinde kullanılacak olan desen belirlendikten sonra, tema siyah veya beyaz olarak kullanılabilir. Temayı siyah alan bayanlar üst desenleri beyaz olarak geçerken, temayı beyaz aldıklarında da Beşiktaş takımının kombini bozulmasın diye, üst desenlerini siyah olarak oluşturmuşlardır. Herkesin tamamen hayal gücüne ve beğenisine bağlı olarak hazırlanacak olan tüm takım modelli lifler, birbirinden farklı desen ve temalarla da süslenebilir.