Kapat

Birbirinden Güzel Köşe Takımları Enza Home’da

Anasayfa
Dekorasyon Birbirinden Güzel Köşe Takımları Enza Home’da

Oturma grubu çeşitleri içerisinde yer alan köşe takımları, yaşadığınız evin en güzel yerini arzu ettiğiniz konfora kavuşturmanız için özel olarak tasarlanır. Şık tasarımları, özel renk seçenekleri ve fonksiyonel özellikleri ile evinizde fark yaratmasının yanı sıra yatak haline dönüşebilen modelleriyle, size misafirlerinizi rahatça ağırlama imkanı verir.

14102200_1063125097076383_2247674456437282745_n

Dört Mevsim Kullanabileceğiniz Enza Home Köşe Takımları

Kendine has kumaş yapısı ve yüksek konforlu minderleri ile şık bir tasarım sunan Atlantis Köşe Takımı, sahip olduğu özel desenli kırlentleriyle odanızda ayrı bir hava yaratır. Ahşap yapılı ceviz renk ayakları birçok mobilyaya uyum sağlayacağı için evinizdeki diğer mobilyalarla şiirsel bir uyum yakalayabilir. Yılın dört mevsimi boyunca kullanılabilen kumaşlarla zenginleştirilen Ayda Köşe Takımı, bünyesindeki berjer ve lake ahşap sehpa ile evinizin en değerli üyesi olmaya hazırdır. Modelin farklı form, boyut ve desenlerdeki kırlentleri iç mekana canlılık katarken, iki kişilik yatak fonksiyonu sayesinde hayatınızı kolaylaştırır. Yatak içine gizlenmiş komodin bölümüyle rahat kullanım ve yer kazanma avantajını sunan modern bir tasarımdır.

Enza Home ile Çağdaş Tasarım Harikaları

Salonda fark yaratmak isteyenler için modern çizgilere sahip olan Boogie Köşe Takımı, size uygun bir seçenek olabilir. Bu takım gerek işlevselliği gerekse sağ ve sol köşe kullanım alternatifi ve beraberinde getirdiği farklı form ve boyuttaki etnik desenli kırlentlerle evinizi bambaşka bir havaya büründürür. Tasarımlar içinde çok yönlü kullanıma sahip Blok-S Köşe Takımları, tüm beklentilerinizi karşılamaya yönelik dizayn edilir. Yatak ve sandık mekanizmalarının yanında zengin kırlent kullanımı ve dar mekanları değerlendirilebilecek kompakt tasarımı dolayısıyla sizin için ideal olabilir. Çağdaş ve estetik görünümüyle birlikte konforu da en üst düzeyde barındıran Mayfair Köşe Takımı, birbirinden bağımsız kullanılabilen çok yönlü modülleriyle odanızı yapılandırırken size pratiklik kazandırabilir.

Retro Stilinin En Güncel Yorumu

Rengarenk kırlentleri ve farklı tasarımlarıyla retro stilinin bugüne uyarlanmış hali olan Born Köşe Takımı ile yeni bir döneme adım atabilirsiniz. Model, dar alanlarda değerlendirilebilir yapısı ile sağ ve sol köşe kullanım alternatifine sandıklı ve yataklı modül eklendiği zaman eşsiz bir ürün haline gelir. Evinizde sıcak ve huzurlu bir ortam yaratmak amacıyla beğeninize sunulan Merlin Köşe Takımları, modern ve klasik tarzın senteziyle farkını ortaya koyar. Minder ve kol kısmında yer alan özel dikişler, sırt ve oturum alanında sağlanan yüksek konfor, modelin ön plana çıkan özellikleri arasındadır.

Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte olduğunuz anları unutulmaz kılan Enza Home’un, zengin seçenekler sunan 2000’e yakın farklı ürün çeşidini, yurt içi ve yurt dışında bulunan 162 mağazası aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Evinizin çok daha estetik bir görünüme kavuşması ve size en yakın Enza Home satış noktalarını öğrenmek için www.enzahome.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.