Kapat

Birbirinden Güzel Lif Modelleri

Anasayfa
Lif Modelleri Birbirinden Güzel Lif Modelleri
En Güzel Lif Örnekleri

Her gün bir yenilikle karşılaşıyoruz. Örgüleri yapmayı seven bayanlar da, hayal güçleri ile tasarladıkları yepyeni örnekleri karşımıza çıkarıyorlar. Örgü örme alanında en kolay örneklere ve yapılışa sahip olan lif modelleri için de gerçekten son derece harika görünümlere sahip modeller karşımıza çıkmaktadır. Her sezonda ilgi çeken modeller farklı olduğu gibi, bu sezonda da sıra dışı modeller dikkat çekmektedir. En güzel lif modelleri, takımın fanatik olunduğu takım lifleri, çeyizler için yapılan gelin ve damat figürlü lifler, bebek ve çocuklar için tasarlanan hayvan figürlü ve çizgi film karakterli lifler, sadelik ve romantizmden hoşlanan gül ve çiçek modelli lifler gibi örneklerden oluşmaktadır.

Yeni lif modelleri içinde bulunan takım amblemli lifler, her bayanın kendisine, çocuğuna veya eşine tasarlayabileceği örneklerdir. Hangi takımla ilgili lifler yapılacaksa, o takımın renklerinden takım harf kısaltmaları yapılarak lifler hazırlanabilir. Ya da en basit örnek olarak, takımın kuruluş tarihleri, lifler içerisinde kullanılarak, fanatik lifler ortaya çıkartılabilir. Bunun dışında bir de ismi en çok aranan lif modelleri, hayvan motifli lifler olmaktadır. Çocuklar ve bebekler için banyoların eğlenceli olması sağlanmak amacı ile hazırlanan hayvan modelli lifler arasında, köpek, balık, yengeç, kuş ve örnek gibi sevimli hayvan figürleri yer almaktadır. Yapılışları çok zor olmayan örnekleri tasarlarken, önce bir kağıda şablon çıkarılması, örgülerin kolay yapılması için avantaj sağlayacaktır.

Birbirinden Güzel Lif Modelleri

En güzel lif örnekleri için romantik dokunuşlar yapmak isteyen hanımlar, genellikle gülün büyüsünden ve çiçeklerin ferahlığından faydalanmaktadır. Tığ işi ile yapılınca daha hoş duran çiçek ve güllü liflerin etrafına yine tığla oyalar geçildiği zaman çok güzel örnekler ortaya çıkacaktır. Her ne kadar bu sezon örgü lif örnekleri arasında hareketli ve desenli lifler yer alsa da, sadelikten hoşlanan bayanlar için sade motif ve renklerle yapılacak lif örnekleri de bulunmaktadır. Sadeliğiyle de oldukça çekici duran modelleri ya da hareketliliğiyle gösteriş saçan modelleri her bayan, her renkte tasarlayabilir.

“Birbirinden Güzel Lif Modelleri” üzerine 1 yorum

  1. Arzu Han says:

Yorumlar kapalı.