Kapat

Birbirinden Güzel Tığ Oyaları

Anasayfa
Oya Modelleri Birbirinden Güzel Tığ Oyaları
Birbirinden Güzel Tığ Oyaları

Hepsi birbirinden güzel tığ oyaları ile el işlerini süslemek ister misiniz ? Tığ oyası örnekleri ve modellerini inceleyerek kararı siz verin.

Tığ oyası örnekleri sayfasında bir çok modeli paylaşmıştık. Arasında çok güzel ve hiç bir yerde bulamayacağınız modeller de yer alıyor. Ayrıca Tığ Oyası Tülbent KenarlarıTığ İşi Yazma OyalarıTığ Oyası Yazma Kenarı Yapılışı gibi bir çok tığ oyaları paylaşımını da sitemizde paylaşmıştık. Şimdi ise seçmiş olduğumuz birbirinden güzel tığ oyaları paylaşımı yapıyoruz.

Tığ Oyası Yıldız

Tığ Oyası Yıldız

Yazmaları, tülbentleri, havluları, el işlerini ve daha bir çok şeyi süslemek için tığ oyaları kullanabilirsiniz. Yapımı basit ve eğlenceli olan tığ işi ile hayal gücünüzü kullanarak kendinize özgü oyalar da yapabilirsiniz. Eğer oya arşiviniz çok dar ve hep aynı oyaları kullanmak zorunda kalıyorsanız bu yazımız tam da size göre.

Tığ Oyası Modelleri

Yukarıdaki oya modellerini inceledikten sonra tığ işi ile harikalar yaratıldığını göreceksiniz. Bunları ben neden yapmayayım diye kendinize soracaksınız, bundan eminim.

Yazma Kenarları İçin Tığ Oyaları

Başörtülerini tığ oyaları ile süsleyin. Yazma ve tülbent kenarları için tığ işi ile yapmış olduğunuz oyalar ile süsleyebilirsiniz. Sitemizi sık sık takip ederek oya modelleri ve tığ oyalarını kaçırmamış olursunuz. Anlatımlı oyalar ile de yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

 

“Birbirinden Güzel Tığ Oyaları” üzerine 1 yorum

  1. Çiğdem Özçimen says:

Yorumlar kapalı.