Boncuklu havlu kenarı yapılışı

Havlu kenarı dantellerini süslemeniz için boncuklu havlu kenarı yapılışı modelini anlatımlı olarak paylaştık.

Havluları süslemek için oya yapmanız gerekiyor. Sizler için bir çok oya modeli paylaştık. Bu oyaların çoğunu da anlatımlı olarak paylaşmaya özen gösteriyoruz. Şimdiki yazımızda boncuklu havlu kenarı yapılışı paylaşıyoruz. Tuhafiyeden almış olduğunuz boncuklar ile havlu kenarlarına oyalar yapabilirsiniz. Havluları oyalar ile süsledikten sonra kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz.

Boncuklu havlu kenarı yapılışı resimleri paylaşılmıştır. Detaylı anlatım olarak paylaşılan modeli yazma ve tülbent kenarları için de kullanabilirsiniz. Çeyiz bohçalarının vazgeçilmezi olan havluları yaparken bu oya modeli ile havlular yapmayı da unutmayın. Videolu anlatımlı iğne oyası havlu kenarı yapılışı konusunda da güzel bir modeli paylaşmıştık. Fakat ilk defa boncuklu havlu kenarı yapılışını paylaşıyoruz.

İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır ? konusunda havlu kenarı oyalarının nasıl yapıldığını paylaşmıştık. İsterseniz göz atarak havlu kenarlarının nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca daha önce paylaşmış olduğumuz boncuklu havlu kenarı örnekleri yazısına da göz atmanızı öneriyoruz.

Boncuklu havlu kenarı yapılışı