Kapat

Çiçek Motifli Bebek Patikleri

Anasayfa
Bebek Patikleri Çiçek Motifli Bebek Patikleri
Çiçek Motifli Patikler

Çocuklar için el yapımı çiçek motifli örgü bebek patikleri yaparak minik ayakları ısıtabilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel tığ işi örgü bebek patikleri…

Minicik bir bebek ayağını ısıtmak için anneler patiklerin doğallığından faydalanırken, genellikle çiçek motifli bebek patik örnekleri ve benzeri patik çeşitlerini tercih ediyor. Özellikle kız bebekler için oldukça sevimli ve hoş görünümleri olan çiçek motifli bebek patik örnekleri bu yılda oldukça yoğun bir biçimde ilgiyle karşılanıyor. Bundan dolayı her renk tonunu kucaklayan bir nitelikle hazırlanabiliyor çiçek motifli bebek patik örnekleri. Çiçeklerin doğası gereği her renk tonuyla ilişkili olmasından dolayı, çiçek motifli bebek patik modelleri de yoğun bir biçimde renklerin dansına sahne oluyor. Mavi üzerine pembe çiçekler ya da bir kırmızı üzerine beyaz çiçek dokunuşları ile oldukça farklı görünümde motife ve desene sahip modeller ortaya çıkarılabiliyor. Özellikle sandalet görünümündeki modellere olan yoğun ilgi, bu modellerin çiçeklerle daha estetik görünümler elde etmesi gibi durumlar, minicik kız bebeklerin dahi ilgisini cezp ediyor. Papatyanın büyülü dokunuşu kadar, bir gülün sadeliğinin de sergilendiği bir dünya çiçek motifli bebek patik örnekleri. 2018 çiçek motifli bebek patik örnekleri bu nedenle her bayanın gönlünde taht kuracak nitelikte görsellikle dolu bir estetiğe sahip oluyor.

 Çiçek Motifli Bebek Patikleri

Yaz aylarında dahi kullanılabilecek, bol boşluklu çiçek motifli bebek patik örnekleri, oldukça şık duruyor minicik ayaklarda. Sandalet gibi görünen modellerin, ön kısımlarında yer alan tek ve büyük bir çiçek, bebeklerin dikkatlerini de çekerek, daha çok ilgi uyandırıyor bayanlarda. Beyaz, pembe, mavi, turuncu, kırmızı, mor, fuşya, bordo, krem rengi, sarı gibi her renk tonuna kucak açıyor çiçek motifli bebek patik örnekleri ve modelleri. Tek bir çiçek motifinin sadeliğini kullanan maharetli eller, renk uyumunun verdiği şıklıkla ayrıca bir sevimlilik elde ediyor çiçek motifli bebek patik örnekleri üzerinde. Ayak bileğini de kaplayan uzun modeller, bebeklerin ayaklarının daha sıcak tutulmasında oldukça etkili rol oynuyor. Bu modellerde daha çok bir çiçek gövdesi modeli tasarlıyor maharetli eller. Bu sayede hem bebeklerin ayakları daha sıcak kalıyor, hem de daha estetik bir bütünlük sergiliyor çiçek motifli bebek patik modelleri.