Çiçek Motifli Kız Bebek Patikleri

Eskiden sabırla ve bayağı bir zaman harcayarak, beş şişle örülen bebek patikleri artık yepyeni tekniklerle yapılıyor. Patiklerin, yumuşak,doğal ve sağlıklı duruşları, annelerin ve diğer büyüklerin faydalandığı örgü çeşitlerindendir.


Çiçek Motifli Kız Bebek Patikleri

Eskiden sabırla ve bayağı bir zaman harcayarak, beş şişle örülen bebek patikleri artık yepyeni tekniklerle yapılıyor. Patiklerin, yumuşak,doğal ve sağlıklı duruşları, annelerin ve diğer büyüklerin faydalandığı örgü çeşitlerindendir. Kız bebekler için de bu alanda genellikle çiçek motifli bebek patik örnekleri tercih ediliyor. Hem masum hem de istenilen renkte ve çoklukta yapılabilecek çiçek motifleri, patiklere çok daha farklı bir hava katan modeldir. Bu senede yeni kış sezonunun girmesiyle birlikte, hoş bir görünüme sahip olan çiçekli bebek patikleri, oldukça fazla bir ilgiyle tercih edilen modellerden olmuştur. Bu sebeple her rengini tasarlamak da mümkün hale gelmiştir.

Çiçek motifli bebek patik örnekleri, kız bebekler için pembenin tonlarının veya beyaz renginin ağırlık verdiği tema renk üzerinde kullanılmaktadır. Çiçeklerin birbirinden güzel çeşit ve renkleri olduğu için, yeni sezonda ilgi gören renklerle tasarlanabileceği gibi, pastel bebek tonlarından da yapılabilir. Çiçekler, doğası gereği her rengi bünyesinde barındırdığından dolayı, renklerin adeta dans ettiği çiçek motifleri, patikleri zenginleştirmektedir. Yeşil üzerine sarı çiçekler veya beyaz patik üzerine, pembe, kırmızı çiçekler konarak bir bütünlük sağlanıyor. Bunlar dışında farklı hayal gücüyle, farklı tasarım yapan bayanlar da bulunmaktadır.

Çiçek Motifli Kız Bebek Patikleri

Çiçek motifli bebek patik modeller, genel olarak sandalet ve açık ayakkabı şeklindeki patiklerde kullanılmaktadır. Tığ işi ile yapılmış olan sandalet ve ayakkabı şeklindeki modeller için, kat kat yaprakları bulunan çiçekler, gül ve papatyalar sıkça tercih edilmektedir. Bu sayede minik ayaklı kız bebeklerin ayakları daha göz alıcı bir görünüme sahip olurken, aynı zamanda estetik bir duruş da sağlanmış oluyor. Sade yapılan gül be birkaç tane serpiştirilen papatyalar da minik kız bebeklerin ayağına taht kuracak olan motiflerdendir. Her bayan kendi zevkine göre çiçek modellerini belirleyebilir veya hazırlanmış olan motiflerden farklı tasarımlar elde edebilir. Bağcık, boncuk ve düğmelerle de çiçeklerin ayrıntıları yapılabilir. Hem  yaz hem de kış aylarında kullanılabilecek bebek patik örnekleri sarı, fuşya, mavi, beyaz, pembe, kırmızı, yeşil ve turuncu gibi renklerin uyumlu bir şekilde tasarlanmasıyla kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. rumma diyor ki:

    Kız çocukları için patik modelleri ne kadar güzelmiş 🙂

BİR YORUM YAZ
73 Sorgu Yapıldı. 0,517 Saniyede Olu