Çiçekli Yazma Kenarı Oyası Videolu Anlatımlı

Yazma kenarlarını çiçek oyası ile süslemek isteyen bayanlar için çiçekli yazma kenarı oyası yapılışını videolu anlatımlı olarak sitemizde yayınladık.


Çiçekli Yazma Kenarı Oyası Videolu Anlatımlı

Yazma kenarlarını çiçek oyası ile süslemek isteyen bayanlar için çiçekli yazma kenarı oyası yapılışını videolu anlatımlı olarak sitemizde yayınladık.

Yazmaları iğne oyaları ile süsleyen bayanlar için çok güzel oyalar yayınladık ve yayınlamaya da devam ediyoruz. Şimdiki modelimiz ikiz çiçekli yazma kenarı oyası. İki tane çiçek yan yana yapılarak tamamlanan örneği ben çok beğendim. Çiçek Boncuklu Yazma Yapılışı ve Çiçekli boncuk oyası yapılışı konularına ziyaretçilerimiz çok fazla ilgi göstermişti. Umarım bu modelleri de sizler beğenirsiniz ve bundan sonra yapacağınız yazmalarda bu oya modellerini kullanırsınız.

Çeyiz hazırlarken içine yazma koymayı unutmayın. Çeyiz bohçalarının olmazsa olmazlarından olan yazmaları iğne oyaları ile süsleyin. Eğer yeni model arıyorsanız veya iğne oyası işinden pek anlamıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü yüzlerce iğne oyası ve bu oyaların yapılışları sitemizde yer alıyor.

Çiçekli Yazma Kenarı Oyası Videolu Anlatımlı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
74 Sorgu Yapıldı. 0,657 Saniyede Olu