Dantel Konsol, Masa ve Sehpa Örtüsü Örnekleri

Evin ve hayatın yorucu işleri arasında mekik dokuyarak yıpranan ve stres altında olan bayanların da kendilerine evlerinde veya diğer sosyal alanlarında uğraşlar bulmaları gerekmektedir.

  • 29 Nisan 2017
  • Dantel Konsol, Masa ve Sehpa Örtüsü Örnekleri için yorumlar kapalı

Dantel Konsol, Masa ve Sehpa Örtüsü Örnekleri

Evin ve hayatın yorucu işleri arasında mekik dokuyarak  yıpranan ve stres altında olan bayanların da kendilerine evlerinde veya diğer sosyal alanlarında uğraşlar bulmaları gerekmektedir. Eskiden beri süregelen bu uğraşlardan şüphesiz en önemlisi ve vazgeçilmezi de el işleridir. El işleri ve bu alanda yapılan hobi çalışmaları kendi içine göre kolay veya zor olarak tercih edilebilir. Konsol dantelleri, vitrin dantel takımları, mutfak örtü ve peçeteleri, perde yapımları, avize yapılışları, masa ve fiskos dantelleri gibi birbirinden güzel ve çok çeşitte el işi yapılabilmektedir.

                Evlerin en çok özenilerek hazırlandığı alanların başında salonlar geliyor. Salonlar için vazgeçilmez olan süslerden bir tanesi olan konsol dantel örnekleri, bu sezonda da bayanların en çok tercih ettiği örgü çeşitleri arasında yer almaktadır. Yapılışları çok da zor olmayan konsol örnekleri, şıklığın altına imza atacak derecede bir güzellik sunuyor bizlere. Çeyiz hazırlığı yapanlar, evlerinde değişik örnekler görmek isteyen yepyeni konsol dantel modellerini inceleyebilirler. İğne oyaları veya tığlar ile yapılan bu dantel örnekleri için, isteğe göre beyaz ve krem gibi klasikleşmiş renkler tercih edilebileceği gibi, renkli iplerden faydalanılarak da örgüler yapılabilir. Örgü konsol dantel modelleri için, hangi ipin daha gösterişli olacağı düşünülürse o ip tercih edilmelidir.

Dantel Konsol, Masa ve Sehpa Örtüsü Örnekleri

Dantel konsollar için artık olmazsa olmaz bir hal almıştır. Çünkü çoğu kişi modern yaşantıya ayak uydurmaya çalışıp örtü kullanmasa da, eskiden gelen geleneğimizin izlerini taşıyan danteller, salonlar da hala sıkça kullanılmaktadır. Günümüzde hamarat bayanlarımız bu alanda yaptıkları çalışmaları artık bir kazanç kapısı haline getirmiştir. Bu sayede evlerine de katkıda bulunarak, el emeklerini pazarlamaya başlamışlardır. Belediyelerin desteği ile öğrenilmesi daha kolay olan bu konsol dantelleri için birbirinden güzel ve modern tasarımdaki örnekleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. İster sade dantel isterseniz de bir kumaşın ucuna işleyeceğiniz konsol dantelleri için, hiç vakit geçmeden güzel örnekler arasından bir tane seçebilirsiniz. En iyi stres atıp, emekle para kazanabilmek için, tercih edilecek örnekler sizleri bekliyor. Gösterişli ve güzel modeller için incelemeler yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
76 Sorgu Yapıldı. 0,969 Saniyede Olu