Kapat

Derya Baykal Bebek Örgüleri

Anasayfa
Bebek Örgüleri Derya Baykal Bebek Örgüleri
Derya Baykal Renkli Battaniye

Ekranların en sevilen yüzlerinden olan Derya Baykal‘ın bebek örgü model örnekleri en çok tercih edilen örgü çeşitlerindendir. Derya Baykal bebek örgüleri, bebek pantolon, bebek hırka, bebek patikleri, bebek bere ve atkıları, bebek yelekleri, battaniyeler, bebek kazak ve süveterleri olarak birçok çeşitten oluşuyor. Bebeğin cinsiyetine göre uygun renkler ve motifler ile belirlenen örnekler, son derece güzel ve gösterişli örneklerden oluşuyor. Kışların vazgeçilmez el işleri arasında yer alan bebek örgüleri, Derya Baykal bebek örgü örnekleri ile çok daha fazla çeşitlilik kazanıyor. Programa katılan birbirinden hamarat bayanlar, bu programda gösterdikleri el işi örgüler ile, her bayana örnekler öğretiyor.

DERYA BAYKAL BEBEK BATTANİYELERİ

Derya Baykal bebek örgü modelleri arasında yer alan yelek, battaniye, bere ve bebek patikleri, kış sezonunda en çok beğenilen ve tercih edilen örneklerden oldu. Çünkü bebekleri soğuktan koruma adına yapılan bu örgü çeşitleri için, programda çok güzel örnekler gösterildi. Derya Baykal bebek yelekleri, cinsiyete göre hazırlanan birbirinden güzel örneklerden oluşuyor. Kızlar için hazırlanan yeleklerde, genellikle yarısı volanlı şekilde modeller tasarlanıyor. Elbise havası katılan bu modeller, çiçekler, çilek veya hayvan motifleri ile süslenebiliyor. Erkek modellerinde ise, genellikle klasik örgü teknikleri ile hazırlanmış modeller kullanılıyor. Saç örgüsü, pirinç örgüsü gibi klasik çeşitler dışında, çeşitli yeni tasarımlar ile oluşturulmuş modeller de örgü yelekler arasında yer alıyor.

Derya Baykal Bebek Örgüleri

Derya Baykal bebek patikleri de, kış sezonunda en çok beğenilen örneklerden oldu. Minik ayakların ısınması için hazırlanan patikler, yine cinsiyete göre farklı modeller ile hazırlanıyor. Kızlar için bilekten fırfırlı modeller, kurdeleli süslü patikler incelenebilirken, erkek bebekler için tığ işi bot şeklinde patikler ve kocaman ponpondan buru olan köpek desenli örnekler öğrenilebilir. Nako ipler ve bebe yünleri ile hazırlan yumuşacık örnekler, miniklerin ayağında çok daha güzel duracak. Bunun için hazırlanan videolar izlenerek modellerin nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi sahibi olunabilir. Derya Baykal örgüleri, sadece bebekler için değil, tüm giyim ve aksesuar ürünleri için birbirinden güzel modeller ile izleyicilere sunulmaktadır. Örgü alanında yapılan tüm örnekler kolayca incelenebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir