Kapat

Derya Baykal Patik Örnekleri

Anasayfa
Patik Modelleri Derya Baykal Patik Örnekleri

Kadınların en sevdiği programlardan bir tanesi olan Derya’lı Günler programı ile, Derya Baykal, hanımlara pratik örgü örnekleri ve örgü alanında çeşitli bilgiler sunmaktadır. Bebek takımları, kazaklar, atkı ve bere takımları, patik örnekleri, erkek giyim ürünleri, çocuk şapkaları, yelek ve hırkalar, şal ve fularlar, battaniye, banyo takımları, paspas ve kilim örnekleri gibi sayılabilecek daha birçok örgü ürünü bu programda, hanımlar için sunulmaktadır. En basit ve yaygın olarak kullanılan Derya Baykal patik örnekleri de bu modellerden bir tanesidir.

Derya Baykal Örgüleri

Derya Baykal Lif Örnekleri
Derya Baykal Bebek Örgüleri
Derya Baykal Bebek Battaniyeleri

Programda tanıtılan ve anlatımları ayrıntıları ile gösterilen patik modelleri, son derece pratik teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Tabi ki her alanda olduğu gibi, patik örme alanında da bazı teknikler zorlayıcı olabiliyor. Modayı örgü alanına sokarak bunun tüm ülkede benimsenmesini sağlayan Derya’nın örneklerindeki patik modelleri, yaz – kış kullanılabilen modellerden oluşuyor. İstenilen renk ve desenlerden yapılabilecek olan patikler için, çok yeni tasarımlı modeller bulunuyor. Örnekler, hem bayan, hem bay, hem genç, hem bebek hem de yaşlı bireyler için tercih edilebilecek çeşitliliktedir. Derya Baykal patik modelleri, özellikle çocuklar için tasarlanan modelleri ile çok dikkat çekiyor. Kurdeleli kız bebek patikleri, köpek figürlü patikler, converse patikler, bilekten bantlı modeller, Tunus işi patik modeli gibi daha sayılabilecek onlarca örnek, bebek ve çocuklar için tercih edilebilecek örnekler ile doludur.

Derya Baykal Patik Örnekleri

Bayanlar için hazırlanan patik modellerinde ise her mevsimde kullanılabilecek modeller çok fazla ilgi görüyor. Çiçekli patik modeli, ayakkabı ve terlik şeklindeki bayan patikleri, fiyonklu patik, babet patik modeli ve hayvan figürlü patikler çok hoş örneklerden oluşuyor. Bayan patiklerinde genellikle, boncuk, pul ve ponponlar kullanılarak, patikler çok daha gösterişli ve zengin bir duruş kazanıyor. Bunun dışında bilekten bağlamalı veya bot şeklinde bileği uzun olarak tasarlanan modeller için, düğmeler de kullanılabilmektedir. Kışlık örneklerde kalın ip ve yoğun modeller tercih edilirken, yazlık modeller arasında ince ipten tasarlanan, fileli patikler yer alıyor. Bu alanda yapılan örnekleri incelemek isteyen her bayan, programda verilen patik örneklerinin videolarını seyredebilirler.