Kapat

Desenli Resimli Lif Örnekleri

Anasayfa
Lif Modelleri Desenli Resimli Lif Örnekleri
Kalp desenli örgü lif

El işi yapmak her bayanın zevk alarak, iyi vakit geçirerek yaptığı hobiler arasındadır. Ne kadar keyifli olduğunu bahsettiğimiz lif örnekleri birçok şekilde yapılabilir. Desenli lifler, tığla, şişle ve kasnakla yapılabilir. Kasnakla yapılırken, diğer kasnak işlerinde olduğu gibi öncelikle hazır olunan çivili kasnaklar tedarik edilir veya kendiniz de bu kasnakları hazırlayabilirsiniz. Daha sonra yuvarlak, yıldız, kare, dikdörtgen, ne şekilde lif yapacaksanız, ipinizi belirleyip el işinize başlayabilirsiniz. Tığla yapılan örgü lif modelleri ise, kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi klasik şekillerin yanı sıra birçok şekilde işlenebilir. Elbise lif modelleri, çiçek lif modelleri, meyve lif modelleri, deniz hayvanlarının olduğu lif modelleri, sevimli hayvanlardan oluşan lif modelleri gibi yüzlerce çeşitte örgü lifler yapabilirsiniz.

Resimli lif örnekleri ile inceleyip karar verebileceğiniz birbirinden güzel lif modellerinin renklerini gönlünüze göre belirleyebilirsiniz. Hem modern hem de kullanışlı olan liflerin öyle güzel modelleri var ki, yapması da bir o kadar keyiflidir. Her model birbirinden farklıdır fakat yapması çok zor olan işler olmadığı için lif örme işine ilk başlayan bireyler olarak kolaylıkla alışıp yapabilirsiniz. Bu modern ve değişik modeller, yeni dönemlerimizde de genç kızların çeyizlerinde ve gelin bohçalarında yer edecek gibi görünüyor. Resimli lif modelleri arasında yer alan en güzel modelleri sizler de yapabilirsiniz.

Desenli Resimli Lif Örnekleri

Hediyelik lifleri ve günlük lifleri yapabileceğiniz resimli örgü lifler için, sitemizi inceleyebilirsiniz. Bu alanda yapacağınız şık lifleri hediyelik kullanabilirsiniz. Elbise modelleri, balık modelleri, çocuklar için eğlenceli modeller hediyelik olarak kullanmak için daha uygun modellerdir. Bunun dışında şile düz yapılan haraşo modeli, düz modeller gibi daha basit ve sıradan modelleri de günlük kullanımlarınız için tercih edebilirsiniz. Çizgi film kahramanlarının bulunduğu eğlenceli modeller de şüphesiz çocuklarınızın çok hoşuna gidecektir. Kurbağalar, kahramanlar, kelebek, kuş gibi desenli lif örnekler kolay, pratik ve çok hoş lif örnekleri arasındadır. Sizde beğendiğiniz modelleri seçerek hemen ipinizi alarak lifleri örmeye başlayabilirsiniz.