Kapat

El İşi Örgü Bebek Elbiseleri

Anasayfa
Bebek Elbiseleri El İşi Örgü Bebek Elbiseleri
Örgü Bebek Elbiseleri

Tığ işi, şiş işi ve ile yapılan örgü bebek elbiseleri çok şirin görünüyor. Sizlerde sitemizde bulunan örgü bebek elbise modellerini inceleyip, el işleri ile bebeklere harika örgüler yapıldığını görebilirsiniz.

Genellikle ev hanımları son zamanlarda örgüye ağırlık vermiş durumda. Hep açılan ismek kursları hemde bayanların evde canlarının sıkılmamaları için örgüye eğilim artmaktadır. Örgü ile bir çok el işleri yapıldığı gibi bebek elbiseleri de yapılmaktadır. Örgü bebek elbiseleri diğer örgülerin yapılışına göre biraz daha zaman almaktadır. Hem örgünün uzunluğu hemde yapılan ince işçilikler bu süreyi arttırmaktadır. Yeni hobiler olarak sevimli bebekler için birbirinden güzel örgü bebek elbiseleri paylaşımı yaptık. Bunlar arasında bebeğinize yapacağınız elbiseyi beğenip minikler için örgü elbiseler örebilirsiniz.

20 Adet Örgü Bebek Elbiseleri

Örgü bebek elbisesi yapılışı ile bebek elbiselerinin nasıl yapıldığını paylaşmıştık. İncelerseniz eğer sizde örgü bebek elbisesinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Yapılışı zevklidir fakat dediğimiz gibi biraz zaman alır. Yalnız zamana değiyor. Zamanınızı ayırırsanız çok güzel elbise modelleri elde edebilirsiniz. Bu elbiselerin isterseniz satışını dahi yapabilirsiniz. 100 TL civarı bir fiyata satışı gerçekleştirebilirsiniz. El emeği ürün olduğu için sipariş veren bayanlar olacaktır. Anlatımını istediğiniz bebek elbisesi olursa bize bildirirseniz yeni hobiler sitemizde paylaşabiliriz. Fakat hepsinin anlatımını paylaşmamız şuan için ne yazık ki imkansız. Sitemizi sık sık ziyaret ederek paylaşılan bebek örgülerini kaçırmamış olur ve en güzel örgüleri takip etmiş olursunuz. En güzel örgüler için bizi takipte kalın!