Kapat

El İşi Örgü Çanta Modelleri

Anasayfa
Örgü/Tığ İşi El İşi Örgü Çanta Modelleri
Tığ işi çiçekli çanta

Örgü çanta modelleri, el işi yaparken en çok keyif alarak yapacağınız modellerdendir. Tığ ve şişle yapabileceğiniz örgü çanta ve cüzdanlar, birbirinden güzel örnekleriyle beğeni sunmaktadır. El işi çantalar genellikle bilinen klasik örgü modelleriyle tasarlanmaktadır. Bunlar dışında, çocuklarınız için hayvan figürlü, çizgi film karakterli, meyve desenli çantalar tasarlayabileceğiniz gibi, kendiniz veya sevdikleriniz için sıra dışı örneklerden yararlanabilir, geometrik desenli, çiçek motifli, çantalar da yapabilirsiniz.

Örgü çantalar, kış aylarının en çok kullanılan çantaları arasındadır. Kışın soğukluğunu sizlere sıcacık yaşatacak çantaları sizler de tasarlayabilirsiniz. Model ve desen seçimi tamamen size ait olan çantaları kendiniz kullanmayı tercih edebileceğiniz gibi, müşteriler edinip onlara satışını da yapabilirsiniz. El işi çanta örnekleri, bunlar dışında bir de kız çocukları için tercih edilmektedir. Cici kız çocuklarınızın sevimliliğine sevimlilik katacak değişik tasarımlı çantalarla el işlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Salyangoz, kedi, köpek, çilek gibi figürlü çantaları yapabilmek için, düz yünler, kendinden desenli yünler, kıllı ipler kullanabilirsiniz. Bu çalışmalarınızı tığla yapacaksanız,  belirlediğiniz desen ve renklere göre ip seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Örgü çanta modellerini sadece kış ayları için değil yaz ayları için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Renklerin canlılığıyla hayal gücünüzü birleştirerek tasarlayacağınız yepyeni çanta modelleriyle yeni yaz dönemine damga vurabilirsiniz. Çiçekleri çok seven ve onlardan vazgeçemeyen bayanlardansanız, ruhunuzda yeşerttiğiniz çiçekleri, capcanlı temalar eşliğinde çantalarınızda kullanabilirsiniz. Buket buket hazırlayabileceğiniz çiçeklerinizi örgülerinize kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Bu bağlamda yapılan tığ işi çanta örnekleri, günlük yaşantıda da rahatlıkla kullanılabilir. Fırfırlarla, simli iplerle,  boncuklarla, çantalarınızı hayalinizdeki gibi süsleyebilirsiniz.

El İşi Örgü Çanta Modelleri

Çantalar, kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Portföy şekilde çantalar, büyük çantalar, küçük çantalar, cüzdanlar hazırlayabilirsiniz. Tığla yapabileceğiniz parçalı motifleri birleştirerek çantalar tasarlayabilirsiniz. Bunun dışında, sadece süsleme olarak değil, şişle yapabileceğiniz örgü modelleriyle de muhteşem çantalar meydana çıkarabilirsiniz. Saç örgüleri, haraşo modeli, pirinç modeli, tırtıl modeli gibi birbirinden farklı ve güzellikte tasarımlar yapabilmek sizin elinizde. Sabır ve beceriyle yapabileceğiniz çantalar için seçebileceğiniz yepyeni modeller sizleri bekliyor.

“El İşi Örgü Çanta Modelleri” üzerine 1 yorum

  1. serpil says:

Yorumlar kapalı.