Elinizdeki Sütyeni Spor Sütyen Yapma

File kazaklar veya delikli bluzlar içerisine giymek için tercih edilen straplez sütyen modelleri, bazı zamanlarda kötü bir duruş ortaya çıkarabiliyor. Bunun için oldukça kolay bir yöntem ile straplez sütyenlerinizi farklılaştırabilirsiniz.

  • 30 Ekim 2017
  • Elinizdeki Sütyeni Spor Sütyen Yapma için yorumlar kapalı

Elinizdeki Sütyeni Spor Sütyen Yapma

olabilir. File kazaklar veya delikli bluzlar içerisine giymek için tercih edilen straplez sütyen modelleri, bazı zamanlarda kötü bir duruş ortaya çıkarabiliyor. Bunun için oldukça kolay bir yöntem ile straplez sütyenlerinizi farklılaştırabilirsiniz. Straplez sütyen için T askı yapımı sayesinde kazaklarınızı çok daha rahat giyebilirsiniz. Straplez askı yapmak için gerekli olan malzemeler;

  • Straplez bir sütyen,
  • Siyah lastik,
  • İğne ve iplik

Spor Sütyen Yapımı 1

Spor Sütyen Yapımı 2

Kazaklarınızın içinden daha şık ve modern durabilecek askıları hazırlamak için öncelikle malzemeleri hazırlayın. Daha sonra iki parça halinde hazırladığınız lastik parçalarını resimdeki gibi dikmeniz gerekiyor.

Spor Sütyen Yapımı 3

Hazırlamış olduğunuz parçalar bittiği zaman geniş yakalı kazaklarınız içerisinde böyle bir görünüm kazanmış olacak. Bu sayede çok daha şık bir iç giyim ürünü kullanmış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
68 Sorgu Yapıldı. 0,396 Saniyede Olu