Kapat

En güzel iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Anasayfa
Havlu Kenarı En güzel iğne oyası havlu kenarı örnekleri
En güzel iğne oyası havlu kenarları

Sizler için seçmiş olduğumuz onlarca en güzel iğne oyası havlu kenarı örnekleri paylaştık.

Son zamanlarda iğne oyası havlu kenarı örnekleri diğer havlulara göre daha çok tercih edilmektedir. Bayanlar son zamanda iğne oyası ile yapılan el işlerine ağırlık verdiğinden dolayı havluları da iğne oyası olarak yapıyorlar. Havlu kenarlarını iğne oyası ile yapmış oldukları oyalar ile süsleyerek daha güzel görünmelerini sağlıyorlar.

Sizinde iğne oyasına ilginiz varsa havluları mutlaka iğne oyası ile süslemenizi tavsiye ediyoruz. Havlu kenarları sayfasında şimdiye kadar bir çok iğne oyaları paylaşmıştık. Hem anlatımlı hemde örnek olarak paylaşmış olduğumuz yüzlerce havlu kenarı oyası yer alıyor. Şimdi havlu kenarı için yapılmış olan oyaların en güzellerini bulup sizler için sitemizde paylaşıyoruz. En güzel iğne oyası havlu kenarı örnekleri ile sizlere bir çok havlu kenarı ve dantelleri süsleyen iğne oyaları paylaştık. Umarım paylaşmış olduğumuz oyaları beğenirsiniz.

Birbirinden güzel iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Aşağıda bir çok oya modeli bulunuyor. Bu oyaların hepsi iğne oyası ile yapılmış ve hepsi havlu kenarı olarak kullanılmaktadır. Havlu kenarları için yapılan oyaların ne kadar güzel ve zarif olduğuna aşağıdaki resimleri inceledikten sonra sizde karar verebilirsiniz.

Basit havlu kenarı oyaları

İğne oyası kolay havlu kenarları

İğne oyası mutfak havluları

İğne oyası mutfak havlusu oyaları

Kolay yeni havlu kenarı oyaları

Mutfak havlusu oyaları

Püsküllü iğne oyaları

Yeni en güzel havlu oyaları

Yeni havlu kenarı dantel oyaları

Yeni iğne oyası havlu kenarları

İğne oyası ile havlu kenarı yapmak istiyorsanız yukarıda bulunan modellerden herhangi bir oya modelini seçebilirsiniz. Çeyizleri süsleyen mutfak havlularını iğne oyaları ile süslemek için öncelikle oyaları yapıp havlu kenarına dikmeniz gerekiyor.

Eğer iğne oyası ile havlu kenarı yapmayı bilmiyorsanız sitemizde bulunan anlatımlı havlu kenarlarına göz atabilirsiniz. Bunlarda bir kaç tanesini örnek vermek gerekirse; Videolu anlatımlı iğne oyası havlu kenarı yapılışıİğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır ?İğne oyası havlu kenarı yapılışı resimli anlatım konularına göz atabilirsiniz.

Eğer iğne oyası sevmiyorsanız ve tığ oyası ile havlu kenarı oyaları yapmak istiyorsanız oya modelleri sayfasında tığ oyalarına da göz atabilirsiniz. Yalnız çeyiz için eğer havlu yapmayı düşünüyorsanız iğne oyası ile yapılan havluları tercih etmenizi öneriyoruz. Ayrıca yapmış olduğunuz havluları 20 TL ile 40 TL arasında bir fiyata satabilirsiniz.