Kapat

En Güzel İğne Oyası Modelleri 2018

Anasayfa
İğne Oyası En Güzel İğne Oyası Modelleri 2018
İğne oyası motifleri

Oya yapmayı çok seven genç kızlar ve diğer hanımlar için en güzel ve en yeni havlu kenarı modelleri bulunmaktadır. İğne oyası modelleri 2018 yılında da önemini kaybetmemiş ve hala bir çok bayan tarafından tercih edilmektedir. Yıllar öncesinden kalan, unutulmaya yüz tutmuş modeller artık tozlu çekmecelerden çıkıp, hatırlanmaya değer bir hale almaktadır. Tasarlanmış yeni iğne oyası mutfak havluları dışında, babaannelerimizin hatta onların annelerinin zamanlarından kalan oya işleri şimdi tekrar beğeni kazanmaktadır. Bilenler için gülümseten bir hatırlama, yeni öğrenecekler için de güzel modeller olarak ortaya çıkarılan iğne oyası mutfak havlu kenarları örnekleri, sizler için sergilenmektedir.

İğne oyası örnekleri, birçok el işi modellerinin yanı sıra en çok havlu kenarlarında kullanılmaktadır. Havluları banyonuzda veya mutfaklarınız da kullanabileceğiniz gibi hediye olarak veya çeyiz olarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz.

İğne oyası yapmak kolay denilemeyecek kadar zahmetli ve yorucu bir iştir. Fakat sonunda ortaya çıkan işler beğenildiği zaman o yorgunluk yaşanmaya değer bir hale dönüşür. Renk renk ipek ipliklerinin, iğneyle bütünleşmesinden oluşturulan modeller, yazmalarda, havlularda, vitrin takımlarında ve diğer birçok süslemelerde kullanılabilir. İğne oyası havlu kenarları yapımı, bu kategoride en çok tercih edilen modellerdendir. Çünkü günümüzde, oda takımları ve vitrin takımlarının yanı sıra havlular daha çok kullanılmaktadır. Bu bağlamda havlu kenarı dantelleri de havlular için işlemenin göz bebeği olarak tercih edilmektedir.

En Güzel İğne Oyası Modelleri 2018

İğne oyası mutfak havlu kenarı örnekleri, yapraklı çiçeklerden, geometrik çalışmalardan, saçaklı çalışmalardan, meyve ve çiçek figürlerinden oluşmaktadır. Havlularınıza uygun iğne oyası mutfak havlu kenarı modelleri ile sizlerde, hayalinizdeki renklerde ve desenlerde havlu kenarları tasarlayabilirsiniz. Yapımı biraz zaman alsa da, iş bittikten sonra ortaya çıkan el becerilerinizin sonucu sizi de çok memnun edecek. Çünkü iğne oyası yapma işi çok titizlik ve dikkat gerektirir. Bu yüzden de özenli çalışmalar takdire değer olarak ortaya çıkmaktadır. Bu işi severek yapıp gönül verenlerdenseniz, sitemizdeki ayrıntılı örnekleri inceleyebilirsiniz.

“En Güzel İğne Oyası Modelleri 2018” üzerine 2 yorum

  1. Hale says:
  2. Kibar Hanım says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir