En Sevimli Bebek Lif Modelleri

Bebeklerin yumuşak ve hassas ciltleri için, yumuşak dokuya sahip ürünler tercih edilmektedir.

  • 08 Mart 2017
  • En Sevimli Bebek Lif Modelleri için yorumlar kapalı

En Sevimli Bebek Lif Modelleri

Bebeklerin yumuşak ve hassas ciltleri için, yumuşak dokuya sahip ürünler tercih edilmektedir. Tulumlar, alt ve üst kıyafetler, çorap ve şapkalar için pamuklu ürünler kullanılırken, örgü ürünler için de bebe yünleri tercih edilmektedir. Bebekler yeni doğdukların ilk tenlerine temas eden örgüler lif modelleridir. Bu sebeple, örgü bebek lifleri de yumuşak ve narin dokuya sahip ipler kullanılarak hazırlanmaktadır. Genellikle suyla araları pek iyi olmayan minikler için, örnekli lifler eğlendiri bir alternatif olarak görülmektedir. Birbirinden şeker ve sevimli bebek lif örnekleri, hem görsel hem de yumuşacık kullanımıyla, annelerin vazgeçilmezlerinden olmuştur.

Kukla gibi yapılan bebek lif modelleri, hem kullanım açısından hem de bebekleri oynatmak açısında en çok tercih edilen modellerden olmuştur. Ayıcık, panda, köpek, kurbağa, kedi, fare, tavşan, penguen ve baykuş gibi hayvan figürlü kukla lifler, onları güldürmeye yetecek biçimde hazırlanmaktadır. Bebekler ve anneler , artık bu sevimli karakterlerle, banyo mücadelelerinden kurtulacaklar. Bu desenler, aynı zamanda hediyelik olarak da örülebilen bir görselliğe sahiptir. Yeni doğmuş bebekler için hazır ürün almayı uygun görmeyen bayanlar, el becerisine sahip ve örgü örmeyi seviyorsa, kolay olarak tercih edebileceği lif modellerini, bebekler için hediyelik olarak hazırlayabilir. Hem el emeği hem de sağlıklı ürünleri hediye etmek de oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Sevimli Bebek Lif Modelleri

Tığ işi bebek lifleri, tığ işi örgü yapma konusunda en basit olan örneklerden oluşmaktadır. El örgüsü yapmak her ne kadar sabır ve zaman gerektirse de, küçük tasarımlara sahip olan lif modelleri, kısa sürede bitmektedir. Bu sebeple, kolay örgü yapmak isteyen veya örgü örmeye yeni başlamış olan hanımlar, bebek liflerini hemen öğrenebilirler. Suda yüzen ördekler, balık ve fil figürlü modeller, yeni sezonda kullanılan trend örneklerdendir. Bunlar dışında sıra dışı tasarımlar yapmak isteyen hanımlar, biberon ve emzik gibi figürleri de bebek lifleri arasına dahil etmiştir. Beğenilen modeller için, farklı renk tasarımları yapılarak, birbirinden şık örnekler oluşturulabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
76 Sorgu Yapıldı. 0,712 Saniyede Olu