En Yeni Örgü Erkek Kazak Modelleri 2018

En güzel örgü erkek kazak modelleri, tarzınızı yansıtacak sımsıcak modellerle, şık ve rahat bir kış geçirmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


En Yeni Örgü Erkek Kazak Modelleri 2018

En güzel örgü erkek kazak modelleri, tarzınızı yansıtacak sımsıcak modellerle, şık ve rahat bir kış geçirmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Örgü kazak modellerini yapabileceğiniz birçok örgü teknikleri ve yaka örnekleri bulunmaktadır. V yakadan boğazlı yakaya,  balıkçı yakadan, çift yakaya kadar yapabileceğiniz örgü modelleri, koleksiyonlarda yerini almıştır. Kazaklarla, tarzınızı çok rahat dışarı yansıtabilirsiniz. Klasik desenler dışında, kalın örgülü ve değişik desenli kazaklar ile her şeye uyum sağlayabilirsiniz. Düz modeller, çizgili modeller, desenli modeller, baklavalı modeller gibi onlarca modeli tasarlayabilirsiniz.

Kazak örgüleri zor gibi gözükse de püf noktaları bilindiği zaman, yapımı oldukça kolay hale gelmektedir. Vaktimizi geçirmek için örgü ve el işleri ile ilgili açılan kurslara gidebilirsiniz. Bu tarz yerlerde de çok güzel tasarımlar bulunmaktadır. Eğer örgü işlerini biliyor ve değişik modeller öğrenmek istiyorsanız, modelleri inceleyebilirsiniz. Örme alanındaki her modele uygun tasarlayabilirsiniz. Basit ve şık kazaklar yapabileceğiniz gibi, model olarak ağır veya fantezi kazaklar da yapabilirsiniz. Genellikle kazak örnekleri seçilirken, saç örgüleri, baklava desenli, çizgili ve geniş yakalı modeller tercih edilmektedir. Çünkü bu modeller, diğer örneklere oranla biraz daha modern ve gösterişli modellerden oluşmaktadır. Tabi hamarat bayanlarımız bunlar dışında farklı tasarımlarla da kazakları canlandırmaktadırlar.

En Yeni Örgü Erkek Kazak Modelleri

Örgü erkek kazak modelleri için genellikle triko tarzı örnekler daha çok tercih edilmektedir. Özellikle geçiş mevsimlerinde, ince iple örülmüş kazaklar, bayları daha memnun ediyor sizde eşlerinize, kardeşlerinize, veya babanıza, bu örneklerden deneyebilirsiniz. Bu alanda da kurtarıcı tercihler bulunmaktadır. Artık öyle ipler tasarlanmış ki, kendiliğinden model ortaya çıkıyor. Bunun dışında belli teknikleri biliyorsanız, sizde farklı iplerden geçişli modeller tasarlayabilirsiniz. Şiş işi kazak modelleri, tığ işi kazak modellerine oranla daha çok tercih ediliyor. Siz de zevkinize ve becerinize uygun modeli seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Örgülerimizi, düğmeler ve takma yakalarla farklılaştırabilirsiniz. Örgülerinizi, düğmeler ve takma yakalarla farklılaştırabilirsiniz. Soğuk kış günlerinizin ,sıcacık örgülerle geçmesi dileğiyle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şevket diyor ki:

    Beğendim

BİR YORUM YAZ
73 Sorgu Yapıldı. 0,532 Saniyede Olu