Kapat

Erkek Bebek Bere Modelleri 2018

Anasayfa
Bebek Bereleri Erkek Bebek Bere Modelleri 2018
Erkek Bebek Bere Modelleri

Bebek bere modelleri ile ilgili çok fazla çeşitle karşı karşıyayız. Farklı tasarımlar ortaya çıksın diye yapılan birbirinden hoş ve sevimli bebek bereleri, her annenin tercih edebileceği gibi örülmüştür. İçinde bulunduğumuz kış ayları, bir soğuk bir sıcak geçse de, bebekler için en korunaklı olan aksesuarları kullanmak gerekmektedir. Özellikle kar yağışlarının yaşanacağı bu günlerde, yapımları kolay bebek bere örnekleri tercih edilebilir. Erkek bere modelleri ve kız bebek bere modelleri, hem yumuşak dokudaki iplerden hem de çok sevimli tasarımlardan oluşan örneklerle dikkat çekmektedir. Kolay yapılabilen modeller arasında en çok ilgi göre model, hayvan figürlü modellerdir.

Örgü erkek bebek bere örnekleri için, özellikle bu sezon hayvan figürlü bereler kullanılıyor. Baykuş, köpek, timsah, kuş, kurbağa, inek ve panda gibi modellerin yanı sıra, canavar figürü de çok fazla tercih edilen örnekler arasında yer almaktadır. Yapılışları çok zor olmayan bu modeller genellikle tığ işi erkek bereleri olarak tasarlanmaktadır. Tığ işi ile yapılan bu hayvan figürlü bereler, daha kalıplı ve başa oturabilen kalıptan oluşmaktadır. Bu sayede hem bebekler daha sevimli olurken, aynı zamanda göz alıcı modellerin de mankenliğini yapmış oluyorlar.

Erkek Bebek Bere Modelleri 2018

Her modelden ve örgü tekniğinden erkek bereleri, isteğe göre hediyelik veya ihtiyaç için kullanılabilir. Örgü erkek çocuk bereleri, erkek bebekler için yapılan örgü berelere göre biraz daha farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Bebek bereleri daha masum ve sevimli figürlerden oluşurken, erkek çocuklar için hazırlanan berelerde biraz daha somut şeyler yer almaktadır. Arabalar, iş makineleri, çizgi film karakterleri, canavarlar, yazılar gibi biraz daha çocuklara hitap eden şeyler, bereleri süsleyen unsurlardandır. Renk ve örgü tekniği, kişinin isteğine göre belirlenebilir. Bayanlar hangi örgü tekniğini daha kolay yapıyorsa, ona göre bir seçim yapabilir. Şişle örülen bereler de, tığ işi ile örülen bebek bereleri de son derece şık ve gösterişli modellere sahiptir. En son yapılan modeller, erkek bebek ve çocukların ilgisini çekecek güzellikte hazırlanmıştır.