Kapat

Eşarp AVM’de Yeni Sezon Eşarplar Görücüye Çıktı

Anasayfa
Yeni Moda Eşarp AVM’de Yeni Sezon Eşarplar Görücüye Çıktı

Kaliteli kumaş ve ipekten yapılan eşarplar kıyafetlerinizi daha şık gösterir. Modern tasarım ve orijinal baskılar bu sezon eşarp modellerine farklı konseptler sağlıyor. Abiye, spor, günlük kıyafetlerinize uygun çok farklı renk ve desenler bu sezonun modasında. Gideceğiniz yere göre ve kıyafetinizin rengine uygun çok farklı modellerle yeni bir tarzı kendinize sağlayabilirsiniz.
Eşarpların Özellikleri
Tvil ve sura olmak üzere iki türlü eşarp vardır. İkisi de saf ipek olsa da aralarında bazı farklar bulunur. Sura ipek daha çok saten özellikler içerir ve ipek eşarba göre daha kaygandır. Tvil ipek ise daha mattır . Tvil eşarplar hemen şekil aldığı için özellikle iş hayatında çalışanlar tarafından tercih edilir. Sura ipek eşarpları daha çok orta yaş üzeri kadınlar tercih eder.
Eşarp Çeşitleri Nelerdir?
Gideceğiniz mekana göre çok farklı eşarp modelleri bulunur. Şifon, saten ya da şal biçiminde olanları mevcut. Tesettür giyim ile birlikte daha çok pratik modeller dikkatleri çekmeye başladı. Bu tarz eşarplar çok rahat giyilip, çıkarılıyor. Düz renkli veya çiçek desenli olanlar ise kıyafet bütünlüğünüze göre seçeceğiniz çeşitler.
Modern Kesimli Eşarp Modelleri
İş yemeği, günlük kıyafet ya da spor tarzını sevenler için bu sezon şal görünümlü eşarplar çok moda. Modern bir görünüm verdiği gibi kullanımı da oldukça kolay. Son moda renkler ve desenlerden oluşan modeller ise sizleri oldukça zarif gösterecek. Otantik desenlerden hoşlananlara özel tasarımlar yine bu sezonda. Abiye kıyafetlerin tamamlayıcısı olan şifon modeller ise sizleri oldukça şık gösterecek.
Eşarp AVM ile tüm modeller ve markalar geniş ürün yelpazesinde ve tek bir adreste. Kıyafetlerin tamamlayıcısı olan modellerde zengin renk ve desen çeşidi. Yaz ve kış ayına özel tasarımlar  http://www.esarpavm.com/ fiyat ve renk seçeneklerinde. Modern, sade ve klasik görünümü sevenlere özel eşarplar ile kendinizi tarz sahibi hissedeceksiniz. Spor ya da günlük kıyafetlere özel renkli ve çiçekli baskılı modeller ise bu yıla damga vuracak. Yeni tarz arayanların adresinde birbirinden desenli ve renkli modeller.