Eski Ahşap Askıları Değerlendirme

Evinizde eskiyen her şeyden yeni ve farklı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Böylece hem bütçeniz, hem geri dönüşüm, hem de ev dekorasyonunuz kazanacaktır.


Eski Ahşap Askıları Değerlendirme

Evinizde eskiyen her şeyden yeni ve farklı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Böylece hem bütçeniz, hem geri dönüşüm, hem de ev dekorasyonunuz kazanacaktır. Eski ahşap askılarınız da bu tür objeler arasında yer alıyor. Evinizde çok fazla olan ya da eskiyip kırılan askılarınızdan farklı objeler yapabilir, o askıları farklı şekillerde işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle birçok ihtiyacınız olan eşyayı almaktan kurtulabilir, ayrıca kendiniz yaptığınız basit tasarımlar sayesinde hiç para harcamayadabilirsiniz. İşte eski askılarınızla yapabileceğiniz birkaç yaratıcı fikir ve kullanım alanı…

Eski Ahşap Askıları Değerlendirme 1

Askılarınızı farklı renkte, özellikle de neon renklerde sprey boyayla boyayarak daha renkli ve yaratıcı bir gardrop oluşturabilirsiniz. Yine aynı şekilde, kendi işleviyle kullanacağınız askılarınız artık daha dikkat çekici olacak ve sıkıcı olmaktan uzak olacaktır. Bunun yerine evde fazla olan askılarınızdan birini alarak gözlüklerinizi saplarından takacağınız, dekoratif ve basit bir gözlük organizeri olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Üstelik yapmanız gereken hiçbir şey yok; sadece bir askıyı alın ve aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi gözlüklerinizi saplarından yan yana askıya asın; işte bu kadar!

Eski Ahşap Askıları Değerlendirme 2

Banyo perdelerini takmak için kullanılan plastik halkalardan biraz edinerek şallarınızı, fularlarınızı ve kumaş her türlü eşyanızı bu halkalar yardımıyla askınıza takabilir, özel bir örganizer elde edebilirsiniz.

Eski Ahşap Askıları Değerlendirme 3

Dekoratif birkaç adet kanca alarak bu kancaları ahşap askıların askı kısmına monte edin. Ardından bütün kemerlerinizi takabileceğiniz bu kemer organizerinin tadını çıkarın.

Eski Ahşap Askıları Değerlendirme 4

Eski bir askıyı alıp ucunu kesin. Hobilerinizi yaparken kullandığınız kurdele ruloları, bantlar, dekoratif desenli bant ruloları gibi ürünleri metal kısımdan geçirin ve askının ucunu yukarı dolayarak onu bir halka haline getirin. Artık güzel bir hobi organizeriniz oldu!

Eski Ahşap Askıları Değerlendirme 5

Eski metal bir askıyı ters olarak duvara monte ettikten sonra, ucundaki kanca kısmını askı olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz takılarınızı, dilerseniz şallarını asabilir, güzel ve modern bir kullanım yöntemi elde edebilirsiniz.

Eski Ahşap Askıları Değerlendirme 6

Eski ahşap askıları ortalarından kestikten sonra, kestiğiniz yerden hepsini eşit aralıklarla bir tahta parçasına monte edin. İşte dekoratif askılığınız hazır!

Eski Ahşap Askıları Değerlendirme 7

Eski bir metal askıyı aşağıda da gördüğünüz gibi bükerek duvara asın. Büktüğünüz yere artık dergi ve gazetelerinizi koyabilirsiniz.

Eski Ahşap Askıları Değerlendirme 8

Eski askıları yan yana birbirine monte ederek harika bir aydınlatma ürünü elde edebilirsiniz. Bu işlem biraz zor olsa da, sonuç olarak oldukça dekoratif bir ürün ortaya çıkıyor.

Eski Ahşap Askıları Değerlendirme 9

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
69 Sorgu Yapıldı. 0,573 Saniyede Olu