Kapat

Evde Kolay Örgü Saç Yapılışı

Anasayfa
Saç Modelleri Evde Kolay Örgü Saç Yapılışı

Kalın telli ve uzun olan saçların şekillendirilmesi çok zordur. Özellikle yağmurlu havalarda kalın telli saçlar çok fazla elektriklenmektedir. Örgü saç tasarımı yapma sayesinde bu sıkıntılardan kurtulmak mümkün. Çünkü örgü saç, yağmurdan ve nemden etkilense de kabarma yapmaz. En yeni modellerden olan örgü saç tasarımı yapmak için fazla bir uğraş sarf etmeye gerek yoktur.

 Kolay Örgü Saç Yapılışı 1

Favori saç modellerinden olan örgü saç modelini hazırlamak için öncelikle saçınızın ön kısmını bir fırça veya tarak yardımı ile ayırmanız gerekiyor. Saçın ön kısmını ayırdıktan sonra saçların birbirine karışmaması için bir toka kullanarak saçın arka kısmını sabitleyebilirsiniz. Daha sonra ön kısımda örgü yapmak için ayırmış olduğunuz saçlarınızı güzelce tarayın. Sağ kulak tarafından veya sol kulak tarafından başlayarak örgü işlemini yapın. Resimde gösterildiği gibi önce ayırdığınız tüm parçaları kullanmanız gerekiyor.

 Kolay Örgü Saç Yapılışı 2

Saçın ön kısmını örgü ile hazırladıktan sonra arkada kalan saçlarınızı da toplayarak kullanabilirsiniz. Veya saçınızı daha farklı formda şekillendirip ( düz fön, maşa ) serbest bırakabilirsiniz.

 Kolay Örgü Saç Yapılışı 3

“Evde Kolay Örgü Saç Yapılışı” üzerine 1 yorum

  1. Meltem says:

Yorumlar kapalı.