Facebook İğne Oyası Havlu Kenarları

Örgü işleri alanında, son yıllarda, bayanlar tarafından en çok yapılan arayışlar, havlu kenarları alanında olmaktadır.

  • 13 Mart 2017
  • Facebook İğne Oyası Havlu Kenarları için yorumlar kapalı

Facebook İğne Oyası Havlu Kenarları

Örgü işleri alanında, son yıllarda, bayanlar tarafından en çok yapılan arayışlar, havlu kenarları alanında olmaktadır. Özellikle evlenme çağına gelmiş genç kızlar, havlu kenarı modelleri bulabilmek için, Facebook havlu kenarı örnekleri alanında inceleme yapmaktadırlar. Her ne kadar gelinin büyükleri, çeyiz bohçaları ve sandıkları için havlu modelleri yapıp koysa da, genç kızlar, yepyeni modeller ve değişik havlu kenarı örnekleri için yeni araştırmalar yapıyorlar. Eski modellere göre, her yeni sezonda yepyeni modeller ve motifler tasarlandığı için, bu alanda gelin adaylarının ve genç kızların yaptığı araştırmalar, sonuçsuz kalmıyor.

Facebook iğne oyası havlu kenarları da, sosyal medyada en çok örgü işlerinin arandığı sayfalardan bir tanesidir. Eskiden kalan motifler, herkeste bulunduğu için artık gelin adaylarının yeni arayışlara girmesi de normal karşılanıyor. Çünkü yeni modeller, son derece modern çizgilere, desenlere ve birbirinden hoş motiflere sahip. Özellikle iğne oyası ile yapılan modeller, zor el işlerinden olduğu için fazlaca rağbet görmektedir. Facebook iğne oyası havlular, banyo ve mutfaklar için işlenen çok şık örneklerden oluşuyor. Son sezonda en çok işlenen havlu kenar modeli, sarkan modellerden oluşmaktadır. Eskiden çok fazla görsel öğelere sahip olmayan ve sade işlemelerden yapılan havlu kenarları, bu dönem oldukça şatafatlı ve göze hitap eden modellerden tasarlanmaktadır.

Facebook İğne Oyası  Havlu Kenarları

Facebook iğne oyası havlu kenarı modelleri arasında, çoğu bayanın bilmediği ve duymadığı modeller yer almaktadır. Özellikle çeyizler için tasarlanan modellerde bulunan göz alıcı örnekler, çeyiz sermelerinin olduğu günlerde, herkesi büyülemektedir. Yüzlerce resim ve örgü teknikleriyle hazırlanmış olan havlu kenarları, iğne oyası, tığ oyası, boncuklu oyalar, mekik oyası gibi birbirinden farklı tekniklerle yapılmaktadır. Halkalı havlu kenarları, pullu havlu kenarları ve nazar boncuklu havlu kenarları, bu sezonda çok tercih edilen diğer örneklerdendir. Her bayan, anlatımlı bu örnekleri öğrenip yapabileceği gibi, satışa sunulan örnekleri satın da alabilir. Hem çeyiz hem hediyelik hem de günlük kullanımlar için hazırlanan bu modeller, Facebook sayfalarında mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
82 Sorgu Yapıldı. 4,095 Saniyede Olu