Kapat

Havlu Kenarı Oyaları

Anasayfa
Havlu Kenarı Havlu Kenarı Oyaları
Havlu Kenari Oyaları

İğne oyası ile yapılan havlu kenarı oyaları ile havluları süsleyebilirsiniz. Havlu kenarı dantelleri ve birbirinden güzel havlular yapmak istiyorsanız sizlerde iğne oyası tercih edebilirsiniz.

Havlu kenarı oyaları iğne oyası veya tığ oyası ile yapılmaktadır. Genelikle bayanlar iğne oyası tercih ediyor. Sitemizdeki ziyaretçilerimiz de iğne oyaları tercih ettiği için iğne oyası ile yapılan havlulara daha fazla yer veriyoruz. Daha önce ki yazımızda iğne oyası mutfak havluları paylaşımı yapmıştık. Havlu kenarlarına daha çok iğne oyası yapıldığı için bizlerde bu yönde paylaşımlar yapmaya karar verdik.

El işleri ile uğraşan bayanlar genellikle iğne oyası havlular yaparlar. Hem çeyizlere koymak için yapan bayanlar var hemde yapıp satışını gerçekleştirip bundan para kazanan bayanlar var. Sizlerde evde para kazanmak istiyorsanız iğne oyası havlular yapıp satabilirsiniz.

Kızlarınızın Çeyizlerine İğne Oyası Havlular Koymayı Unutmayın

Evlenecek olan kızlarınızın çeyizlerine iğne oyası ile yapılan havlular koymayı unutmayın. Sizlerde onlara el havlusu, mutfak havlusu ve ayak havlusu gibi havlular yapıp iğne oyası ile kenar dantellerini süsleyin. Havlu olmadan çeyizi tamamlamayın.

Havlu Kenarı İçin İğne Oyaları Tercih Edin

Havlu kenarlarını süslemek için iğne oyaları ile yapılan oyaları tercih edin. Çünkü yapmış olduğunuz havlu daha güzel ve daha çekici görünmektedir. Günümüze bir çok bayan yapmış olduğu havluları iğne oyası ile süslemektedir. İkinci bir tercihiniz ise tığ oyaları olsun. Ama her zaman ilk tercihinizi iğne oyasından yana kullanın.

Şimdi sizler için arayıp bulduğumuz en güzel 20 adet havlu kenarı oyaları paylaşıyoruz. Bu oyaların tamamı iğne oyası ile yapılmıştır.

Havlu Kenarı Oyaları